Тоска в носках• 25 августа в 14:35
600 ночей в 5звездочном отеле и не заплатил
Турист прожил в отеле 5 звезд почти 2 года и ушёл, не заплатив.
Тоска в носках
• 25 августа в 14:37
Это произошло в Индии в Дели. Следователи разбираются, как могло так случиться
Нога на ногу• 25 августа в 14:41
Чушь полная. Рецепшн по программе видит кто проживает. Они сто процентов знают когда и кто должен оплачивать.
Тоска в носках
• 25 августа в 15:48
Ответ дляНога на ногу
А что тогда расследуют это дело?
Сон і дрімота• 25 августа в 20:08
Ответ дляtereska
Ага, майже повірили, при тому, що готелі проплачуються наперед, в кредит ніхто не кружить. Ще й вийшов так собі, на кого ці новини розраховані?
Ви ніколи не жили в 5зірковому отелі
В отелях такого сегменту рахунок виставляється при виселенні.
Ответ дляСон і дрімота
Ви ніколи не жили в 5зірковому отелі
Не чешіть, платять наперед, все інше (бар, додаткові послуги) то вже при виселенні.
Мені досі не повернули депозит з Емірейтс палацу, жадіни. Ви далекі від мого рівню відпочинку, не парьтеся так.
Я вже більше 600-та тисяч в Добробуті витратила, підіймаю сестру на свої ноги, а ще тиждень лікування попереду, а ви про 5-ти зіркові готелі порівнюєте))
Сон і дрімота• 25 августа в 20:29
Ответ дляtereska
Я ж кажу - не були ви в норм отелях 5 зірок
Сон і дрімота• 25 августа в 20:50
Ответ дляtereska
Просто ору з вас)) вони вам і не снились, мабуть)))
Конкретно, які готелі оплачуються по виселенню, кажіть, вже бронюю?))
Та будь ласка - Хілтон, Хайят. Маріотт навіть - і той з оплатою після
Така ви смішна, їй Богу. Хоч із ШІ поспілкуйтеся з цього приводу, буває таке чи ні, а не своє невігластво виставляйте на публіку)
Ответ дляСон і дрімота
А яких саме бували ви? В сітці Хаят завжди передплата, то точно не звіздіть, бо я двічі була.
Меріот, оце поржала з вас, там більше 170 готелей різних назв по всьому світі. Була десь в 10 може більше не згадаю, треба бронювання дивитися в застосунку цьому.
В Хілтонах частіше за все буваю, ну точно не звиздіть - усюди передплата.
А ви й далі спілкуйтесь з ШІ.
Я вже давним-давно проживаю в ОАЕ та подорожую не тільки там, а усюди по світу.
Перестаньте фантазувати та поїдьте вже куди-небудь.
Оплачуєте на стійці реєстрації перед поселенням, задарма вам ніхто ключа не дасть, тільки потім доплатите якщо чим додатково користуєтесь.
А ви й далі спілкуйтесь з ШІ.
Сон і дрімота• 25 августа в 23:09
Ответ дляtereska
А ви й далі спілкуйтесь з ШІ.
Ганьбіться далі
І дякую, що відкрито пишете, хоч знатиму місцевих брехушек)
Ответ дляСон і дрімота
Ганьбіться далі
Про брехушок поржала, ви можете мій профіль глянути, а ви надалі отримуйте інфо з ШІ на пару.
Ми не місцеві з вами, нас лише форум обʼєднав, я проживаю в іншій країні давним-давно, а ви, мабуть, далі України не подорожували, все попереду…
Додаю вам своє фото, а ви вже самі догадайтесь звідки воно, ви ж усі сітки готелей знаєте з після платою.
З готелю, час на збори і на літак та ці грьобані автобуси в Україну до сестри в реанімацію терміново((
Сон і дрімота• 25 августа в 23:42
Ответ дляtereska
Не треба так пнутися та щось доводити, не закопуйте себе ще глибше
Бажаю вам колись нарешті стати клієнтом того рівня, чия оплата відбувається ПІСЛЯ виселення)
Ответ дляСон і дрімота
Вам просто крити більше не має чим от ви воду й ллєте. Я це все і так маю, повірте і вистачає поки коштів на подорожі 2 рази на рік, а на вікенди тим паче.