18 мнеУЖЕ• 25 августа 2025

Люди, помогите мне со скатертью, пожалуйста

Сегодня последний день скидки. Нужно решить брать или не брать. Мне она нравится. Но свещиваться будет неравномерно: 25 см и 40 см. Брать или не брать?
Результат:
вже голосів: 83
42 (50.6%) Некрасиво - не брать
24 (28.92%) Красиво - брать
17 (20.48%) Хз
Подвійна веселка• 25 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я не понимаю как это будет выглядеть на столе
А вам не важливо як воно впишеться у ваш інтер´єр?
Значит надо• 25 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
У меня задача не со звёздочкой, а со звездой)
тут нема нічого складного. Вам треба знайти тканину яка вам подобається, впишеться в інтер’єр, буде пасувати до посуду і відповідатиме нагоді. Потім несете до кравчині і вона вам шиє овал відповідного розміру до вашого столу.
Я ще дуже люблю всякі ранери, серветки, тримачі серветок, підсвічники, підставки для столових приборів і нші аксесуари
Лгин• 25 августа 2025
Автор берите. Хорошая
Тарабарщина• 25 августа 2025
Скатерть для квартиры пожилой женщины
Лгин• 25 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Авторе, зараз велика кількість скатертної тканини, називається ДАК, як однотонна, так і з візерунком. Вам потрібно 3м, вам треба тільки знайти хто вам її пошиє. Але на тканину 700грн, то думаю що весь виріб обійдеться в 1500. То вам її і викроють овалом і буде рівномірне звисання. Ще і на салфетки залишиться, буде комплект. Захочете нарядну, можна і мереживо нашити або кант або тесьму. Ось вам приклади, кольори можна які хочеш обрати
а скатертна - вона тільки ДАК називається - чи можуть бути інші назви? Вона наче просочена чимось, чи просто міцніша тканина сама по собі? Я маю на увазі - ця скатертна про яку ви говорите
Новорічна пальма• 25 августа 2025
Ответ дляЧавонадо
Скатерти это вообще старперство ? Или именно эта ?)
я не исключаю, что бывают нормальные скатерти
Аноним_Русалка• 25 августа 2025
Ответ дляЧавонадо
Я один раз на НГ застилаю )) и при этом скатерть все равно практичная , она резиновая( ну или вроде такого материала ) но сделана под ткань с узором выбитым по краям . Мне мама ее отдала , а у мамы очень хороший вкус на весь этот антураж , плохое не купит . И она легко отмывается
Автор трохи не таке показує. Ваша ж ее 3 і не 4 тис
Свезло так свезло• 25 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Стол овал. Посуда белая без рисунков. На застолье
На овал я б шила на замовлення... бо дуже важко вгадати нормальні звіси
автор 18 мнеУЖЕ • 25 августа 2025
Ответ дляa.ostroverh
Вот эти
На розетке у продавца все сообщения не активны
Спасибо
автор 18 мнеУЖЕ • 25 августа 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
https://elit-textil.com.ua/catalog/skatertyny/bavo.... Тут розділ з овальними, є вибір розміру (десь 160*300 або 140*300 потрібно) принаймні більш притомні ’спокійні’ дизайн і трохи дешевше.
Спасибо
автор 18 мнеУЖЕ • 25 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Есть хорошие льняные, поищите. Это явно не натуральная, фигня
Скатерть не должна быть полностью натуральная - вы с неё вино потом никогда не отстираете. Лен для скатертей идёт с синтетической ниткой вместе
автор 18 мнеУЖЕ • 25 августа 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Странный вопрос, конечно.
Может я о ней и веду разговор потому, что она вписывается?
Единорог_помог• 25 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я бы тоже покупала однотонную из плотного материала. Где ее взять?)
Посмотрите в магазинах тканей (интернет магазины ткани укр-опт, текстиль-контакт) ткани с тефлоновой пропиткой. Расцветки самые разнообразные. Так вы подберете нужный размер, и выйдет гораздо дешевле. А если еще и самой подрубить - вообще супер.
Сегодня сержусь• 25 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Вы ерунду пишите, у меня все скатерти 100% натуральные
Дівчина заглядєніє• 25 августа 2025
Ответ дляЛгин
Опис
Подвійна веселка• 25 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Странный вопрос, конечно.
З вашого запитання до аудиторії цього не зрозуміти...У вас питання брать чи ні бо кінці не так звисають...
Лгин• 25 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Опис
Дякую дуже.

А ви не знаєте чи є ймовірність з такої тканини зробити круглий виріб - чи це треба суто у швачок питати?
Дівчина заглядєніє• 25 августа 2025
Ответ дляЛгин
Дякую дуже.

Можна звичайно. Тільки зверніть увагу на ширину тканини, 180см. Тобто круг до 180см буде без швів, більшого діаметру вже треба стачувати тканину.
Чавонадо• 25 августа 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ее давно покупали , конечно тогда таких цен не было. Но она очень практичная и красивая даже
Лгин• 25 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дякую, ще раз, велике.
Ще б швачку знайти рукасту і акуратну .. треба подумати
Баба_Воля• 25 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Покажите красивую
Гляньте на сайті Edelvika