Нога на ногу• 25 августа в 21:08
Хто знає бабку ясновидицю гарну Київ та Київська обл.
Не по темі не пишіть.
Дуже багато всього в житті негативного трапилося. Смерть на смерті. Негатив, все валиться в житті.
Зараз на дієті• 25 августа в 21:12
Знала одну. Дуже світла людина була. Сьогодні дізналася, що її вже три місяці як не стало…. Світла пам’ять…
Нога на ногу
• 25 августа в 21:13
Ответ дляЗараз на дієті
Світла пам´ять.
Кудряшка Сью• 25 августа в 21:16
Тут на форумі була жінка, аватарка у капелюшку і з сигаретою. Часто відписувалася в темах про магію без аноніму.
Зараз на дієті• 25 августа в 21:16
В Голосіївській монастир їдьте до матушки Аліпіі. Загугліть і їдьте
Оновлена версія• 25 августа в 21:17
Ответ дляЗараз на дієті
Так она ж померла...
Помеха справа• 25 августа в 21:20
Ответ дляКудряшка Сью
Венди Стар, она же Триорсита? С неё такая магиня и ясновидящая, как из г... пуля. Девочки здесь отписывались, что она деньги брала за ритуалы, но нифига не помогало.
Она ещё и в группе Маси прославилась)))
Зараз на дієті• 25 августа в 21:27
Люди, які ставлять 😂оце в постах про смерть людини. У вас є щось святе в цьому житі? Вас війна ще нічому не навчила за ці роки?? Чи ви не люди, а орки ті самі???!
Страхованная• 25 августа в 21:36
Ответ дляЗараз на дієті
Може вони ставлять оце не в сенсі радості від смерті, а про ходіння до бабок?
ЯспАкойнаЯ• 25 августа в 21:43
Ответ дляСтрахованная
А Ви не вірите в пороблено? Бо я вірю, хоча я людина матеріалістична, нашій сім´ї довелося зіштовхуватися не раз з порчею. Звісно, що не кожна бабка може допомогти.
Страхованная• 25 августа в 21:51
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Як пороблено і смайлик, наприклад, під Аліаією, можуть бути повʼязані? Я тільки вірю в підлість і зраду живих людей.
Бубль Гум)• 25 августа в 23:13
Біда не приходить одна...
Зараз вам важко, але повірне ЖОДНА ШАРЛАТАНКА НЕ ДОПОМОЖЕ ВАМ ⚠️
МОЛІТЬСЯ БОГУ, відпочиньте.
ВСЕ В ЖИТТІ ПРОХОДИТЬ, І ХОРОШЕ І ПОГАНЕ))
МОЛІТЬСЯ БОГУ, відпочиньте.