Вкаблучках• 29 августа в 08:51
Київ! Дівчата, невже це правда?
Щойно прочитала, що вчора у Києві на Софіїйскій Борщагівці був несанкціонований концерт, який згодом зупинили.
Невже таке можливо? У Харкові день жалоби по загиблим у Києві, а у столиці концерт.
Якщо це правда, то в мене немає слів, лише сльози і розпач (
Вкаблучках
• 29 августа в 08:53
Ответ дляСиниця у спідниці
Вже розігнали його , заспокойтеся
Тобто це правда, що він взагалі збирався( мда.
Чесно, я сподівалась, що це фейк
Істеріомама• 29 августа в 08:53
Хворі люди, хворе суспільство. Комусь пісні головніше за життя поряд.
Пожарник• 29 августа в 08:54
Ответ дляВкаблучках
Чесно, я сподівалась, що це фейк
На фронті щодня гинуть люди. Ви постійно в жалю?
Вкаблучках
• 29 августа в 08:55
Ответ длятогдалия
На жаль, люди звикають до жахів війни
Та не питання, що звикають. Ті хто в Україні з першого дня війни і не виїжджав, звичайно звикають. Але танцювати , коли навіть завали ще не розібрали, чесно, це капець(
Пожарник• 29 августа в 08:55
Софіївська Борщагівка це не столиця, а село
Я не підтримую те, що було, але ви, пишучи, такі пости лицемірка
Пишу з калідору• 29 августа в 08:55
Ответ дляВкаблучках
Чесно, я сподівалась, що це фейк
Не фейк, сейчас под видом благотворительности и сборов всяких во время концертов, они так прикрываются. Типа благое дело
Блиск думки• 29 августа в 08:56
Ответ дляВкаблучках
Убивают каждый день, если так, то концерты в принципе нужно запретить, но этого ж не делают
Вкаблучках
• 29 августа в 08:57
Ответ дляПожарник
У світі кожного дня хтось гине, але мені важко пояснити, що коли у вашому місті гинуть діти, масована атака, то не можна таке робити. Це навіть не танець на кістках, це танець на крові
ДаЗдраПерма• 29 августа в 08:57
Ну, це був і не Київ, якщо придиратись.
Тому не додумались скасувати вчасно.
І якщо зовсім приколупуватись до ситуації, то концерт благодійний.
Тут, знаєте, як подивитись
Тому не додумались скасувати вчасно.
Тут, знаєте, як подивитись
Пожарник• 29 августа в 08:57
Ответ дляВкаблучках
Яка ви лицемірка, вдруге це кажу
Вкаблучках
• 29 августа в 08:58
Ответ дляПожарник
Вибачаюсь, дякую що пояснили. Для мене це частина Київа. Тоді питання знімається.
Швендяю містами• 29 августа в 08:58
Ответ дляПожарник
Удалено администрацией...
Не танцую- но пою• 29 августа в 08:59
Пожарник• 29 августа в 08:59
Ответ дляВкаблучках
Як концерт то це частина Києва, а як чи варто купляти квартиру, то це забите село без шкіл і лікарень - за думками порадниць
Вкаблучках
• 29 августа в 08:59
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну, це був і не Київ, якщо придиратись.
Тому не додумались скасувати вчасно.
Тут, знаєте, як подивитись
Тому не додумались скасувати вчасно.
Тут, знаєте, як подивитись
Я думаю, якщо б він був погоджений, то його б взагалі відмінити, а так просто зачинили через деякий час. Я вже написала, що була впевнена, що це частина Київа
ДаЗдраПерма• 29 августа в 09:00
Ответ дляВкаблучках
Навіщо ця драма і пафос.
Люди наростили броню. Вижили і далі намагаються не поїхати кукухою. Перестаньте нав´язувати людям відчуття вини, коли треба захоплюватись бідолашними, як вміють вони триматись і хочуть жити далі.
День жалоби сьогодні. Заходів не буде сьогодні. Борщаговка не Київ
Не танцую- но пою• 29 августа в 09:00
Да, был концерт, запланированный. Каждый день какие-то мероприятия.
Можете начинать сльози і розпач
Мяо мой мяо• 29 августа в 09:00
Ответ дляВкаблучках
Пешком 2 км
Вкаблучках
• 29 августа в 09:00
Ответ дляПожарник
Прикол)
ДаЗдраПерма• 29 августа в 09:01
Ответ дляВкаблучках
А те, що закрили вже під час концерту, то якийсь нонсенс.
Розігнати натовп впроцесі....сюр.
Чого ради?
Розігнати натовп впроцесі....сюр.
Чого ради?
НеВРотик• 29 августа в 09:04
Ответ дляДаЗдраПерма
Розігнати натовп впроцесі....сюр.
Чого ради?
Розігнати натовп впроцесі....сюр.
Чого ради?
Тренуються розганяти...
Яйцеголовая• 29 августа в 09:05
Как может быть концерт несанкционированный? Просто пришли, разложили инструменты на какой-то сцене и давай играть?
Мовчу, але хочу• 29 августа в 09:05
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну, це був і не Київ, якщо придиратись.
Тому не додумались скасувати вчасно.
Тут, знаєте, як подивитись
Тому не додумались скасувати вчасно.
Тут, знаєте, як подивитись
і не Київ і не день жалоби ще ,коли заборонено .Але нормальний артист відмовився б
ДаЗдраПерма• 29 августа в 09:06
Ответ дляНеВРотик
Тренуються розганяти...
Це вже така показова акція. Твпа впроцесі схаменулись, так давайте швидко виправимо свій прокол і прямо зараз покажемо які ми хороші і достойні
Скажений гудзик• 29 августа в 09:10
Ответ дляВкаблучках
тим баче, після таких подій немає жодного бажання веселитися
після безсонної ночі і морального виснаження хочеться тиші
Фима Собак• 29 августа в 09:11
Ответ дляВкаблучках
А почему им не танцевать? Они могли быть на месте тех, кто под завалами. Им сегодня повезло.
В Монако можно танцевать, а выжившим сегодня в Киеве - нельзя?