Мейбелин• 25 августа 2025

Ви прибираєте клас?

Вчителька запрошує батьків прибирати і мити клас для навчання батьків. Ніхто не хоче. Запропонували заплатити прибиральниці по 100 грн з кожного, і вона помиє. Це норм чи це і так робота прибиральниці?
serebro16-72be• 25 августа 2025
У нас теж так в старшій школі. Не знаю чия це робота але по 100 то щось занадто.

Апрельская капля• 25 августа 2025
По 50 грн достаточно.
Горськ• 25 августа 2025
Ось в попередній темі вчителя шукають,певно вже й прибиральників нема.
автор Мейбелин • 25 августа 2025
Ответ дляГорськ
В школі прибиральниці є.
Реалістка• 25 августа 2025
В нас якраз сьогодні в батьківському чаті про це писали. Вже декілька мам погодились прийти, поприбирати. Чесно кажучи, не розумію, чому б не скинутись всім і не заплатити за це клінеру чи прибиральниці. Тим більше, що школа з високим рейтингом і більшість учнів з непростих сімей. Але якось ніхто не запропонував....
Горськ• 25 августа 2025
Ответ дляМейбелин
В школі прибиральниці є.
Може їх мало,тільки на коридори.
Реалістка• 25 августа 2025
Ответ дляМейбелин
В школі прибиральниці є.
Я думаю, вони фізично не можуть поприбирати багато класів за декілька днів.
serebro16-72be• 25 августа 2025
Ответ дляРеалістка
А під час навчання хто прибирає ті класи?
blancchatte• 25 августа 2025
Платили прибиральниці , 3200 грн вийшло. Це прибирання, вікна помити, гардіни попрати та повісити. Не перший рік так робимо.

автор Мейбелин • 25 августа 2025
Ответ дляserebro16-72be
Прибиральниця шкільна.
Горськ• 25 августа 2025
Ответ дляРеалістка
Ну,100 грн в міс,це по 3 грн в день,що б ще там ішачити.Не уявляю.
автор Мейбелин • 25 августа 2025
Ответ дляГорськ
Як ви рахуєте? Це прибирання один раз перед навчанням, зараз.
Реалістка• 25 августа 2025
Ответ дляserebro16-72be
В нашій попередній школі це організовувала класна керівничка, ми скидались.
serebro16-72be• 25 августа 2025
Ответ дляМейбелин
Прибиральниця шкільна.
А зараз вона де?
Nasonova 13• 25 августа 2025
Ответ дляserebro16-72be
Побутова хімія, вікна, стіни, парти, меблі підлога, це ще не дуже багато
lisulya• 25 августа 2025
Ще я в класі не прибирала
Svitlo_• 25 августа 2025
Ответ дляserebro16-72be
А зараз вона де?
Я думаю, хочуть генеральне прибирання, а не просто помити підлогу....