Диверсификация• 25 августа в 23:54
Что это за луч в небе?
Он очень медленно сдвинулся и исчез
Самая СоветЧиваЯ• 26 августа в 00:28
Які в нас люди безграмотні. Навіть астрономію не читали. Метеор звичайний
Зупка_цем• 26 августа в 00:28
Ура ура, приветствую гостей внеземной цивилизации, шалом вам с кисточкой, наконец то, я так тут за..лась сил нет
Зупка_цем• 26 августа в 00:29
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Нет мы хотим НЛО ( больше , больше треша)
Грибной_Дождик• 26 августа в 00:32
Ответ дляЗупка_цем
Да а то как-то скучновато
Тєлєга уся засіяла цим променем. Наче на таймлапсі зробили фото за цілу ніч, мульйон зірок. Пишуть, що це метеор такий.
Фсьо, розходимося спатоньки, я вже думала, що нарешті дочекалася пронікновєнія з інших галактик наперекір усім законам фізики, а тут наскільки все просто...
Кучерявочка• 26 августа в 00:49
Ответ дляПочекуха
Срочно возьму уроки марсианского
У меня есть хорошие репетиторы) Только оплата постфактум, а то они хитрые)
БезникаяЯ• 26 августа в 00:51
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Навіть астрономію не читали... Астрономія що входить до переліку базових знань?
Такі тут прямо всезнайки сидять, ходячі енциклопедії, що не дай боже у них щось запитати і показати, що чогось не знаєш. Наче людина зобов´язана все на світі знати. Якщо б так і було, то ніхто уже ні з ким і не спілкувався, ні в інтернеті, ні в реалі
Почекуха• 26 августа в 00:56
Ответ дляКучерявочка
Беру! Чем оплату берут ? Девственницами или гениями ?
Кучерявочка• 26 августа в 00:56
Ответ дляПочекуха
Это уже как договоритесь, но торгуйтесь)
Почекуха• 26 августа в 00:57
Ответ дляКучерявочка
Спасибо,звоню в шланг🤝
Плекаю думи• 26 августа в 00:58
Ответ дляДиверсификация
Та не стебайтесь. Реально, что это?
Автор, вы в иф? У нас тут просто тоже такая фигня
Диверсификация
• 26 августа в 00:58
Ответ дляПлекаю думи
Неа. И его уже нет
Плекаю думи• 26 августа в 00:59
Ответ дляФлюорография гуся
Автор, удаляйте тему иначе вас забанят.
У нас когда шахеды и ракеты пытаются сбить, на них прожектор наводят.
Вы только что выложили фотографии по которым можно отследить украинское ПВО.
О, уже матрехи мне рука-лицо влепили
.
Отправляйтесь в росисисию, там вам будут друзья по интеллекту
О, уже матрехи мне рука-лицо влепили
Тю. Вы что никогда не видели прожекторы ппо? Это не то
Наверняка• 26 августа в 01:04
Все добре. То іноплатеняни стартанули раніше, потім на підльоті побачили, що на землі відбувається якась діч і вернулись за ящиком вина.
Колгоспниця• 26 августа в 01:26
Страшно. Я как раз смотрю все серии супермена, уже шестой фильм смотрю, там как раз про инопланетян, бррр
Язикувата Хвеська• 26 августа в 01:55
Ответ дляДиверсификация
Та не стебайтесь. Реально, что это?
Ви так питаєте ніби вам тут довідкове бюро.Дзвоніть у верховну раду,там все знають
Просто звязда• 26 августа в 05:26
Ответ дляКаваЗМолоком
Вы увидели коммету.
☄️ Яскравий промінь можна було спостерігати у нашому небі.
Пишуть, що це хвіст комети C/2023 A3 — довгоперіодична комета діаметром 1,5 км, відкрита системою ATLAS у Південній Африці 22 лютого 2023 року. Незалежно від неї була сфотографована 9 січня 2023 року Обсерваторією Цзицзіньшань.
Її ядро складається з льоду та пилу і під впливом сонячних променів тане та утворює довгий хвіст.
фан L.O.S.T.• 26 августа в 06:35
Ответ дляМотористка
Ну в листопаді то великий корабель, а це може розвідники на маленьких
та задолбали, то у них в ноябре, у кого-то в декабре. реально пришибленные? не могут посчитать, когда прилетит...