Весела пiсенька• 26 августа в 09:48
Чи можна одночасно пити залізо й каву, чи вони воюють між собою?
Медсестричка• 26 августа в 09:49
Запам´ятайте на все життя: жодних ліків не пийте з чаєм, кавою та цитрусовим соком
Сунуся в чужі справи• 26 августа в 09:51
Ответ дляМедсестричка
Залізо, колаген як раз краще з цитрусовим соком
Одні думки• 26 августа в 09:51
Ответ дляМедсестричка
почему? например, железо лучше усваивается в присутствии витамина С
Дякую_аж_підскакую• 26 августа в 09:55
нельзя, кофе и чай мешают всасыванию железа, делайте перерыв между приемом часа 3
ДелайКак_Я• 26 августа в 09:56
Ответ дляСунуся в чужі справи
З вітаміном С. Це трохи різне
Мальдивирую• 26 августа в 09:58
Саме так! Не можна відразу пити ні чай, ні каву. Я приймаю залізу натще запиваючи великою склянкою води, снідаю орієнтовно через 20-30 хвилин. Почуваюсь нормально, тушноти чи дискомфорту в шлунку нема (раніше були, бо невірно приймала). Залізо також не можна приймати з молочними продуктами
Медсестричка• 26 августа в 10:02
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ні, в цитрусових є фактори, які заважають всмоктуванню переважній більшості речовин. Плюс в препаратах заліза і без того той вітамін часто є.
Найбільше цим ’грішить’ грейпфрут.
Ну а колаген то таке, він розпадається на дрібніші амінокислоти і йому пофіг. Молекула все одно не ’пройде’ а організм зробить з тих амінокислот те, що йому заманеться і в місці, в якому він захоче
Найбільше цим ’грішить’ грейпфрут.
Медсестричка• 26 августа в 10:26
Ответ длямиссДавеча
Нельзя
Кофе, чай, молоко! мешают усвоению железа
Так, про молоко ще забула
Заместитель Анонима• 27 августа в 09:24
До та після препарату заліза мінімум годинку не пити каву/чай.