Твоя космішна• Изменено 17 августа в 20:21
Кава з автомату
Як на мене, то моча якась. Іноді чай беру, біль-менш. А ви яку каву вживаєте?
Твоя космішна
• 17 августа в 20:22
Ответ дляБорщик
Яка мова? В автоматах беру айриш крем, дома - обычная, с супермаркета
Моча***
Твоя космішна
• 17 августа в 20:25
Ответ дляБорщик
А вы знаете какая она на вкус????
А як же. А ви знаєте які бувають вирази?
ИМХОля• 17 августа в 20:38
Я спец по каві з автоматів. Є біль-менш пристойна, там і беру. Є така, що не те що моча, а пити взагалі не можливо
Твоя космішна
• 17 августа в 20:54
Ответ дляИМХОля
Оце ж пару місць є , де більш менш, але це не ті, що за 25-28 грн
На границе• 17 августа в 20:54
Пью исключительно дома кофе из кофе-машины, люблю арабику. В автомате фигня полная.
Щастя-здоровля• 17 августа в 21:04
Ответ дляТвоя космішна
Ну так, а что вы хотели за такую цену? Кг хорошего кофе стоит от 1тыс грн. Нормальный кофе в кофейнях делают по цене значительно дороже
ИМХОля• 17 августа в 21:09
Ответ дляТвоя космішна
ой ні, за такі гроші я навіть не ризикую пробувати. Найдешевшу за 40 з копійками гривень брала, ну так, не дуже погана
ИМХОля• 17 августа в 21:11
Ответ дляНа границе
Я мрію про рожкову кавоварку, була б купила навіть, але кардіолог, падло, сказав, що від такої кави холетерин росте. Дома в мене капсульна, таке щось... третій сорт не брак
Твоя космішна
• 17 августа в 22:00
Ответ дляИМХОля
А знаєте, є ще фінікова кава, вона більш корисна