За ким я буду?• 26 августа в 10:52
Може хто продає?
Хочу мокасини як на фото, всюди тільки білі, червоні та чорні, а я хочу саме беж шкіру. Може в кого є в продажу?
За ким я буду?
• 26 августа в 11:00
Ответ дляФайно Замало
+100%
Я десь питала вашу думку?
За ким я буду?
• 26 августа в 12:25
Ответ дляtereska
Та повно, бачила різних кольорів у замші. Вони були, є та будуть завжди, ну потім їх лоферами назвуть, потім ще якусь назву інтерпретують аби продавалось.
Є, але розміра мого немає((( 39-40
За ким я буду?
• 26 августа в 12:46
Ответ дляtereska
А ну гляньте-но, хожу повз Глобус кожного дня і натикаюсь на цей магазин, наче там такого добра вистачає: і мокра сіни, і шофери.
Дякую!