БезПаспортаНеПродаю• 26 августа в 10:54
Наскільки принциповий мікроскоп для лікування каналів жувального зуба?
Десь років 10 тому мій кутній зуб ніхто не хотів лікувати, тільки виривати. Хтось обмовився, що якби був мікроскоп... Мені було важливо зберегти зуб, тож я тоді знайшла клініку, де його під мікроскопом недешево, довго, але таки вилікували. Зараз у мене симетрична шістка з флюсом, і вже у кількох клініках беруться лікувати-пломбувати канали без мікроскопа. Він справді лише для дуже складних випадків чи краще шукати клініку з ним? На жаль, тих лікарів, яким довіряла, уже немає в країні, не можу до них звернутися... Можливо, заодно хтось хорошого лікаря у цій справі порадить у Києві на Позняках. Дякую.
Пацелуйнитуда• 26 августа в 11:01
важен.
даже с микроскопом могут накосячить.
я вот своего врача не посоветую, потому что долбились с каналами несколько раз и в итоге я испытывала такую адскую боль, что аж страшно вспоминать
даже с микроскопом могут накосячить.
Вкаблучках• 26 августа в 11:03
Залежить від самих каналів, ´´рівні´ можна лікувати без мікроскопа, вигнуті - без майже нереально
Гопница-Советчица• 26 августа в 11:03
Я офігіла, коли дізналася, що лікувати канали під мікроскопом 7 000. Чернігів.
Вкаблучках• 26 августа в 11:04
Ответ дляГопница-Советчица
Ви офігієте ще більше, коли дізнається вартість імплантатів, які доведеться ставити у випадку видалення зуба
КарамбОлька• 26 августа в 11:44
А как раньше без микроскопа лечили, не понимаю?
Я пришла в клинику по скорой, зуб ныл неделю, а я думала неврит
Поэтому врач сказал только микроскоп, чтоб хорошо прочистить. И не за 1 день делали.
Центр израильская стоматологии где то Позняки или Осокорки, я уже и забыла где они.
Цены как и всех, не заввшенные мне показалось, т.е. было 1500 за 1 канал, а там может быть 4 канала, плюс лекарство плюс пломба.
Ответ дляКарамбОлька
Лечили, что-то не могли найти...
Печальки.нет• 26 августа в 12:43
Ответ дляВкаблучках
А я ще більше офігєла, коли пролікувала зуб, а через 5 років все одно на його місце поставила імплант.
Перша на селі• 26 августа в 13:12
Ответ дляAlex_Kri
Лечили, что-то не могли найти...
Добрий день. Скажіть, будь ласка. Якщо після лікування каналів болить вже більше тижня. Через те, що відколовся шмат, а пломба була і так глубокою, було вже не ’спасти’. Ніякого задоволення на КТ щелепи не було. Зараз болить то цей зуб, то поруч, то над ним зверху. Особливо боляче коли кусаю (тобто їжа попадає на цю сімку).
Питання в тому, це варіант норми, чи краще шукати іншого лікаря? Бо якщо лікар рукодуп, то толку від перероблення по гарантії.... Постійну пломбу ще не ставили, йти через тиждень
Ответ дляПерша на селі
В редких случаях может и две недели. Но боль не должна усиливаться. И еще, если временная пломба в этом зубе хоть немного мешает, то болеть будет долго.
Перша на селі• 26 августа в 13:17
Ответ дляAlex_Kri
Дякую за відповідь!