Я_канеша_извиняюсь• 26 августа в 11:05

Чи можливо зняти в Києві квартиру на місяць не подобово

Чи це нереально
Дитину не селять в гуртожиток, кажуть що місця будуть тільки в кінці місяця. (Пільг нема). Подобово знімати дуже дорого. Може тут є хто здає квартиру/кімнату.
При чому гуртожиток обіцяли, коли ми обирали навчальний заклад...
ДолькиКабана• 26 августа в 11:08
Шукайте кімнату. Квартиру не цікаво здавати на місяць тим, хто здає довгостроково.
Все буде Україна• 26 августа в 11:09
Домовлятися з тими хто здає подобово - щоб дали вам знижку на проживання на 1 місяць

Ті хто достроково здає - найменш ймовірно що захочуть з таким звʼязуватись. Поставте себе на їхнє місце
Покорительная• 26 августа в 11:10
Я зустрічала оголошення, де вказано, що ціна за добу така-то, за тиждень менша і за місяць ще менша. Подивіться на lun.ua, там і за мапою зручніше орієнтуватися.
автор Я_канеша_извиняюсь • 26 августа в 11:10
Ответ дляДолькиКабана
Так, я розумію що не цікаво. Але я взагалі ніколи квартири не винаймала, то для мене то темний ліс
Ms. Откровенность• 26 августа в 11:17
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ищите среди обьявлений посуточно
Созванивайтесь и узнавайте сколько за месяц выходит
Там будет большая скидка если на месяц снять
Ворожу на каві• 26 августа в 16:50
знакомая снимала на два месяца. составила договор, что залог возвращается, если квартира норм. не сказала про сроки. получилось. Консультировалась с риэлтором
автор Я_канеша_извиняюсь • 26 августа в 17:42
Ответ дляВорожу на каві
Дякую