ИМХОля• 24 августа в 20:57
Кімната для студента у Львові
Можливо хтось допоможе зорієнтувати по житлу у Львові. Син студент першокурсник ЛНУ. Нажаль місяця в гуртожитку немає. Де знайти нормальне житло , кімнату в квартирі чи кімнату в приватному гуртожитку, якщо таке є? Бюджет до 5000 грн . Можливо хтось був і подібній ситуації і зорієнтує.
Комиссия50%• 24 августа в 21:00
А можна питання, як від мами одинадцятикласниці, яка теж милить лижі на вступ до Львову. А чому немає гуртожитку? Що кажуть? Нікому немає чи є якісь умови за яких місця є?
Дякую.
ИМХОля
• 24 августа в 21:03
Ответ дляКомиссия50%
Дякую.
Спочатку селять пільговиків, місць мало, навіть ми, які далеко живемо, не попали до списку ( просто капець якийсь.
Чижик Пижик• 24 августа в 21:09
Ответ дляКомиссия50%
Дякую.
Тому що всі тепер хочуть поступити у Львів, Франик, Чернівці подалі від обстрілів. Плюс в 22 році активно в студентмькі гуртожитки селили впо. Дехто так і лишився.
Апофиозная• 24 августа в 21:11
Ответ дляЧижик Пижик
Наверное не подальше от, а вузы переехали туда…
Oksana0612• 24 августа в 21:27
Знаю практикують оренду квартири декілька студентів з одного міста.
Чижик Пижик• 24 августа в 21:28
Ответ дляАпофиозная
У Львові місця мало, не переїхали. Луганський в Полтаві, Донецький у Вінниці
Малинка• 24 августа в 21:36
Та прям там, всі хочуть там навчатися, не в цьому справа кількість студентів не збільшилась прям дуже значно, але там завжди були проблеми з гуртожитками по- перше вони малі ще й стан жахливий, а по-друге там з початку війни живе багато ВПО яких так в не пересилили нікуди от і виходить що студентів селити немає куди. І нікого не цікавить де дитина повинна жити то проблеми батьків.
Одуванчик number one• 24 августа в 21:50
Родичі орендували квартиру, тому що в гуртожитку універу сказали на кожну тривогу бігти в укриття, за порушення правил-виселення.
Мафиозная• 24 августа в 21:50
в ФБ є групи типу житло у Львові без рієлторів, там часто шукають саме сусідів. ваш бюджет цілком реальний
Мафиозная• 24 августа в 21:51
Ответ дляОдуванчик number one
У Львові не так багато тих тривог протягом року)
Гигиенишвили• 24 августа в 21:54
Ответ дляМафиозная
Ви живете у Львові?
булоТАЙминуло• 24 августа в 21:59
Ответ дляOksana0612
Студентам очень неохотно сдают квартиры
Налитое яблочко• 24 августа в 22:03
Ответ дляМафиозная
Звичайно, що менше, ніж в Києві, про Запоріжжя, Херсон, Харків, Суми, Миколаєв і т.д. мовчу. Але не можна сказати, що не так багато протягом року. Ось вам останні
Oksana0612• 24 августа в 22:18
Ответ длябулоТАЙминуло
Студентам очень неохотно сдают квартиры
В моєї доньки багато так знімають одногрупники з інших областей.
ИМХОля
• 24 августа в 22:44
Ответ дляМафиозная
Не підкажете яка група ?
Мафиозная• 30 августа в 00:16
Ответ дляНалитое яблочко
дочка вчиться у Львові, має можливість для порівняння. Ну і тривога 16 хвилин...не смішіть. Кожної ночі з вечора до ранку з шахедами, пострілами і т.п. І це я важаю,що в нас спокійно, бо ми просто на шляху їх маршруту...