Конфиденциальность• 26 августа в 16:11
Розлучення через суд
Скажіть будь ласка, хто розлучався з дітьми через суд? Які документи потрібно ?
У нас немає претензій один до одного, дитина буде зі мною
Які чоловіку потрібні будуть документи ? Справки від тцк зараз просять чи ні? Та чи в розшуку він перевіряють ?
Сизоока бестія• 26 августа в 16:17
Потрібна позовна заява, квитанція про сплату судового збору, ксерокопії свідоцтва про шлюб, про народження дитини, також можете прикласти копії свого паспорту, коду, витягу з реєстру територіальної громади якщо він є. Копії позовної і додатків для відповідача. Все, більше нічого не потрібно. Ну хіба що у Вас є пільги зі сплати судового збору чи якісь особливі обставини.
Конфиденциальность
• 26 августа в 16:20
Ответ дляСизоока бестія
Пишу заяву я та чоловік ? Типу про деталі з ким буде дитина та все інше , що він немає претензій
Барвіночка• 26 августа в 16:26
Ответ дляКонфиденциальность
Вы разве без адвоката напишете зявления?
Конфиденциальность
• 26 августа в 16:28
Ответ дляБарвіночка
Я думала що там в суді є та людина з ким це писати потрібно
Посудомойка• 26 августа в 16:29
Ответ дляКонфиденциальность
А куда вообще ходят подавать заявление?
Барвіночка• 26 августа в 16:29
Ответ дляКонфиденциальность
Конечно, адвокат за деньги.
Сизоока бестія• 26 августа в 16:33
Ответ дляКонфиденциальность
Тут є варіанти:
1) Класичний варіант коли хтось один пише позовну заяву (позивач). Другий з подружжя (відповідач) потім може подати заяву про визнання позову. Якщо немає спору про місце проживання дитини - з цього приводу нічого не пишеться. Якщо спір є - подається окремий (!) позов про визнання місця проживання дитини.
2) Є такий варіант, як розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке має дітей, в порядку окремого провадження (ст. 293). Така заява подається подружжям разом з нотаріальним договором про те, з ким із них проживатимуть діти і як інший з батьків прийматиме участь у вихованні.
Сизоока бестія• 26 августа в 16:34
Ответ дляКонфиденциальность
Працівники суду не надають консультативних послуг. Хіба що можуть показати на стенд з реквізитами для сплати судового збору.
Барвіночка• 26 августа в 16:39
Ответ дляСизоока бестія
Тут є варіанти:
У автора еще может быть спор, кто судебный сбор оплатит.
західний_діалект• 26 августа в 16:46
Можно без адвоката. Но надо хоть почитать немного законы. Вам все правильно ответили выше. В один иск не запихиввйте два. Платит обычно судебный сбор Позывач. Но возможны ньюансы.
західний_діалект• 26 августа в 16:48
Ответ дляКонфиденциальность
Вы смеетесь? Сколько вам лет?
Барвіночка• 26 августа в 17:07
Ответ длязахідний_діалект
Ві читали внимательно как она тему описала? Ей нельзя в суде ничего писать, может оказаться все, что угодно, но не то, что нужно.
Грозная Пантера• 26 августа в 17:36
Ответ дляКонфиденциальность
Если не знаете как, сходите сначала к юристу и вопрос будет закрыт. Одна консультация стоит не дорого.
Сизоока бестія• 26 августа в 20:10
Ответ дляГрозная Пантера
Свидетельство про рождение детей, Заява. Всё.
А потім веселий квест ’встигни усунути недоліки позовної заяви щоб її не залишили без розгляду’.
Грозная Пантера• 26 августа в 21:32
Ответ дляСизоока бестія
Если автор напишет по образцу в суде на стенде не вернут.