Хочу поїхати в Будву друга половина вересня, переживаю, чи не буде холодно. Тут жіночки все знають, то послухаю що скажуть.
Пополняю_Карму• 26 августа 2025
Ну, холодно вряд ли, а вот в море, возможно, купаться уже не будете
Пополняю_Карму• 26 августа 2025
Ответ дляА_К_М
Ой, 24 це хороша температура, я таке люблю.
Ну, это средняя, может быть и 19
Mariia_touragent• 26 августа 2025
Зазвичай ті, хто там постійно, радять вересень як найкращий місяць для відпочинку. Але! І дощики можуть бути, і зміна температури, холодні течії- не вгадаєш, тим більше заздалегідь. Погода мінлива, все залежить тільки від конкретного сезону.
Ответ дляMariia_touragent
Дякую! місцеві радять - це хороша рекомендація)
Носки на подтяжках• 27 августа 2025
Ответ дляПополняю_Карму
фото
А можна мені, будь ласка такий прогноз на Протарас Кіпр? Що це за сайт?
Носки на подтяжках• 27 августа 2025
Ответ дляMariia_touragent
Підкажіть, будь ласка як Халкідіки на в кінці вересня- початок жовтня? Вода вже прозолодна? Що краще розглянути в Середземному морі не дуже далеко від України?
Пополняю_Карму• 27 августа 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Можу брикнути• 27 августа 2025
Я сейчас в Будве. Очень красиво, море бирюзовое и прозрачное. Не жалею ни разу, но для себя поняла, что Адриатика - это не мое, мне нужно тёплое море, а не так - зайти и выйти. Мне идеально Турция. Хорошо, что не поехала в июне или сентябре. Я уже в гугл забила - почему Адриатическое море такое холодное- выдаёт, что есть ежедневное холодное северное течение. Я думаю, что если вы поедете, то вы получите удовольствие, тут очень красиво. То, что я написала, это моё личное мнение, для меня
Ответ дляМожу брикнути
Я дуже люблю плавати, насправді. Але 24 як на мене це нормальна температура. Нижче не хотілося б, звичайно...