Незламна Україна• 26 августа 2025
Поляки. Какие они?
Какой польский менталитет, характер, культура?
Нравится ли вам поляки как народ и Польша как страна?
Карамбулкул• 26 августа 2025
Замовлення і методички змінилися після вето ?
Поляки різні як і всі інші народи планети земля .
Чи ви якийсь підліток який мислить категоріями Чорне - біле ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 августа 2025
есть ли что-то общее.. напирмер, домовитость, прижимистость?
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
У всіх 50 мільйонів загального ,що вони належать до хомо сапієнс
Незламна Україна
• 26 августа 2025
Ответ дляМой завтрак
Пил...сы....они, у меня всё!)
Расшифруйте
Криниця щастя• 26 августа 2025
Курва вони. Наш ворог номер два після рашки.
То зерно, то старлінки, то біженці, то УПА, все їм щось не так.
Наизнанку• 26 августа 2025
Ответ дляКриниця щастя
Така вдячність за те що перші протягнули руку допомоги, то хто курви після рашки
Маю декілька думок• 26 августа 2025
Ответ дляМой завтрак
Пил...сы....они, у меня всё!)
Підтримую) всі, без винятку. Не виключаю, що і від них можемо дочекатися такого, як від кацапів. Тільки кацапи просто тупі, а ці ще й нас люто ненавидять.
ДА да да• 26 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
А вы их как любите! Просто закачаешься)
Маю декілька думок• 26 августа 2025
Ответ дляНаизнанку
Поляки, хто ж іще.
ЛісАпетная• 26 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
А ще мають дві ноги, дві руки, голову.
Маю декілька думок• 26 августа 2025
Ответ дляДА да да
А вы их как любите! Просто закачаешься)
За що мені їх любити? За зерно вивернуте, за зверхість і ненависть до українців?
ДА да да• 26 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Любить их необязательно, но и ненавидеть не за чем. Они были первыми, кто нам помог в первые дни войны. Или это что-то личное? Я была в Варшаве не так давно. Проездом. Никаких чувств вообще не испытала. Это последняя страна на Земле, где мне бы хотелось жить. Люди как люди. А грести всех под одну гребенку явно не стоит. И, положа руку на сердце, скажите только честно: а украинцы кого-нибудь вообще любят?
Криниця щастя• 26 августа 2025
Ответ дляНаизнанку
А це не їм особисто вдячність. Це вирішив Євросоюз і профінансував. Була б воля лише поляків, вони б закрили кордони 23 лютого
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляКриниця щастя
Які ж українці невдячні - праві поляки
Маю декілька думок• 26 августа 2025
Ответ дляДА да да
Ненавидять вони нас, а не навпаки. Те, що ви цього не помітили, не означає, що цього нема.
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Сказал да україночка з любовʼю
Криниця щастя• 26 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
Які ж українці невдячні - праві поляки
Чекайте, поляки ще не раз проявлять свою щедрість і щирість у вигляді ножа в спину.
Так склалося історично, на жаль, вікова ненависть. Вони терплять наших біженців, бо їм за це платять великі гроші.
Це наші вороги і не розуміти цього може лише той, хто не знає історії України. Так і росіян вважали браттями
Маю декілька думок• 26 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
Сказал да україночка з любовʼю
За що я маю їх любити?
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляДА да да
Нікого
Як їхав Донецьк в 2014 то ще спробуй квартиру знайди - то українці українцям не здавали
Вапщета• 26 августа 2025
Как только первая ракета к ним прилетит, сразу будет стоять очередь на самоходах на немецкой границе
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
А ви ж сама суцільна любов
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
За що я маю їх любити?
Удалено администрацией...
ДА да да• 26 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
Нікого
А мы хотим, чтобы нас поляки любили) Свои загрызут так, что и полякам не достанется.
Маю декілька думок• 26 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
А ви ж сама суцільна любов
Я історію гарно в школі вчила і жила в Польщі, не треба мені втирати про любов до поляків.
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляКриниця щастя
Одразу в 4.20 прийняли рішення в ЄС - зібралися на нараду
Ппц коротка памʼять у людей
Карамбулкул• 26 августа 2025
Ответ дляКриниця щастя
Наружа опасность
Вапщета• 26 августа 2025
В разгар войны высыпают наше зерно, блокируют границу, вспоминают нам Волынь, к которой современные украинцы не имеют ни малейшего отношения💔
Наши предки также пострадали от советских НКВДистов в этих разборках, их раскулачивали, убивали, ссылали