месяцкие• 26 августа в 20:25
Рекрутери і HR підкажіть як це зробити)?
Є гарні кандидати на управлінські посади. Знаю компанії, які шукають саме таких. Підкажіть як відбувається процес "перепродажі" кандидатів/резюме?
Пишу рекрутеру компанії, і як далі? Ми разом всі виходимо на співбесіду? Я не даю контакти кандидата до якогось часу? Як дізнатись яка оплата за це? І коли відбувається оплата - з моменту видачі оферу чи після випробовувального терміну?
До кінця не розумію як себе підстрахувати в цьому процесі і як він виглядає.
Научительница• 26 августа в 20:29
Продажа кандидатів???
Це типу як ріелтор?
А кандидати не можуть самі написати в компанії?
Це типу як ріелтор?
Веселуха Муха• 26 августа в 20:36
Ответ дляНаучительница
Продажа кандидатів???
Це типу як ріелтор?
Можуть, звісно, але можуть не знати де саме вони потрібні).
Авторко, в Україні так не працюють
Так, бувають рідкісні кадри, яких треба заохотити або просто знайти, і тоді працедавець наймає рекрутерів. А не рекрутер шукає куди приткнути свого кандидата, та ще й з оплатою від працедавця. За послугу працевлаштування платять шукачі.
Авторко, в Україні так не працюють
месяцкие
• 26 августа в 20:38
Ответ дляНаучительница
Продажа кандидатів???
Це типу як ріелтор?
Можуть. Але вони як правило розміщують резюме на джоб сайті. Це вузька ніша, і я їх вже знаю, спілкувалась, розумію кому куди підійдуть.
Не знаю чи схоже на рієлторів, мені схоже на сваху;)
месяцкие
• 26 августа в 20:39
Ответ дляВеселуха Муха
Авторко, в Україні так не працюють
Є в Україні. Колишня колега так робила, але я не встигла розпитати як це відбувається. Теорію розумію, а як на практиці всі етапи виглядають не знаю.
Веселуха Муха• 26 августа в 20:40
Ответ длямесяцкие
За таку прислугу платить шукач,а не наймач
месяцкие
• 26 августа в 20:41
Ответ дляВеселуха Муха
Компанія платить за приведеного кандидата їм. Це вузька ніша і управлінські посади. Таких спеціалістів важко знайти.
Веселуха Муха• 26 августа в 20:43
Ответ длямесяцкие
Компанія має або наймає рекрутера,а не посередника у перемовинах
Научительница• 26 августа в 20:45
Ответ дляВеселуха Муха
Хто звертається по послугу той і платить.
Такой ржаки я здесь еще не читала. Вы правда автор думаете, что кандидаты на управленческие должности ограничиваются вашей компанией и контактом с ней? И сами не связываются с эйчарами тех компаний? В лучшей случае вы можете на добром слове поддерживать контакты с коллегами на предмет может у них завялялся кандидат. А управленцы и без вас и ваших ’комиссионных’ найдут себе работу.
Веселуха Муха• 26 августа в 20:47
Ответ дляНаучительница
Саме так.
месяцкие
• 26 августа в 20:57
Ответ дляВеселуха Муха
Це не моя думка. Це те що існує на ринку, рекрутери це знають. Напевно ви не стикались. Компанії все одно кому платити, чи своєму рекрутеру чи комусь іншому хто приведе.
месяцкие
• 26 августа в 20:59
Ответ дляУнция яда
Якщо є і спілкуються зі мною то значить не знаходять.
Цікаво слухати такі категоричні думки від тих, хто не знає теми. Мене більше цікавить думка тих, хто в темі і розуміє про що йде мова.
Веселуха Муха• 26 августа в 21:00
Ответ длямесяцкие
Если с вами общаются по этому поводу,почему вы просто не озвучите ваши возможности и условия?
месяцкие
• 26 августа в 21:00
Ответ дляВеселуха Муха
Саме так.
Компанії в пошуку кандидатів, вони є замовниками послуги. Я посередник між ними і кандидатом.
Невісточка ж• 26 августа в 21:01
Ответ дляНаучительница
Продажа кандидатів???
Це типу як ріелтор?
це типа як торгівля людьми
месяцкие
• 26 августа в 21:02
Ответ дляВеселуха Муха
Умови озвучуються не мої, а компанії.
Зі мною спілкуються кандидати, з ними я знаю як говорити і що робити. Мене цікавить як ведеться співпраця з компанією і їхніми рекрутерами.
месяцкие
• 26 августа в 21:02
Ответ дляНевісточка ж
це типа як торгівля людьми
Ні. Це працевлаштування
Веселуха Муха• 26 августа в 21:03
Ответ длямесяцкие
Умови озвучуються не мої, а компанії.
Напишите письмо/ позвоните и предложите компании свои услуги в поиске кандидатов
Веселуха Муха• 26 августа в 21:05
Ответ длямесяцкие
Ні. Це працевлаштування
И претензии, за то,что условия,которые были оглашены кандидату работодателем, и не соблюлись вы тоже будете компенсировать?
А так же,если выяснится,что нанятый по вашей рекомендации соискатель, не соответствует занимаемой должности,то и за это вы выплатите неустойку работодателю?
Пусин Кукин• 26 августа в 21:06
Есть тг каналы, где вы можете написать, что есть такой-то и такой-то кандидат - пишите в лс. Или система рекомендаций, где оплата, после успешно пройденного ИС.
месяцкие
• 26 августа в 21:06
Ответ дляВеселуха Муха
Так, це розумію. А далі як, які умови, як відбувається ця передача кандидата? Адже якщо одразу дати його контакти, мене просто зіллють. Там є якась процедура як це роблять. А головне, не розумію як і коли оплачується.
Веселуха Муха• 26 августа в 21:07
Ответ длямесяцкие
Пусть ваш кандидат не соглашается на оффер, пока не расчитаются с вами)
месяцкие
• 26 августа в 21:08
Ответ дляВеселуха Муха
Ось про це й мова. Там якось наче 50% оплата коли видають офер. В цей момент передаю його контакти, а коли проходить випроб термін - ще 50%.
Ні, я лише звожу, а відповідальність на них обох, вони ж бачать і спілкуються один з одним, не через мене. Через мене по суті тільки контакти і рекомендації.
Ответ длямесяцкие
Я как раз в теме. Мой контакт, такой рекрутер как вы, хотела перепродать другим фирмам, сначала пробуя стрясти с меня какую то оплату, а потом без моего ведома и согласия совершенно не вникая на имеющийся между мной и этими компаниями бекграунд, передала туда мое резюме.
месяцкие
• 26 августа в 21:10
Ответ дляВеселуха Муха
Не зможу це проконтролювати, кандидат зацікавлений в роботі, моя оплата то таке)
Ответ дляВеселуха Муха
Там еще можно вспомнить бумаженцию которую подсовывают на подпись о неразглашении данных третьим лицам.
месяцкие
• 26 августа в 21:12
Ответ дляПусин Кукин
Так, мають бути закриті тг групи саме на цю тему, але я не знаю як їх шукати, тому вирішила тут запитати. Якщо хтось підкаже, буду дуже вдячна. Ще має бути так само групи в лінкедін, але теж не розумію як шукати це.
месяцкие
• 26 августа в 21:14
Ответ дляУнция яда
Це не те. Ви натрапили на шарлатана. І ніхто не має права без відома кандидата передавати його контакти. Це нахабне порушення етики і Ваших прав. За таке потрібно карати
месяцкие
• 26 августа в 21:15
Ответ дляУнция яда
Це договір NDA, його підписують кандидати, заходячи на посаду.