Викасикрет• Изменено 26 августа в 20:24
Лікарняний.
Дізналась, що якщо закрити лікарняний п´ятницею, то в грошах втрачаєш. Я все життя думала, що 5 днів робочих чи 5 днів робочих лікарняних це одне і теж.Це правда? , що в п´ятницю закривати невигідно. І сума грошей в кінці місяця буде менша
Викасикрет
• 26 августа в 20:32
Ответ дляDanuta11
Так, вже давно були зміни в розрахунку лікарняних. Вигідно бути на лікарняному на вихідні. Оклад ділете на кількість календарних днів і множите на кількість днів на лікарняному
Дякую.закрию понеділком
Пописанная парта• 26 августа в 20:47
У нас вообще большинство сотрудников открывают больничный субботой, а закрывают воскресеньем, так выгоднее всего. Особо наглые берут с пятницы по воскресенье.