Слобожаночка• 26 августа в 20:59
Варікоцеле, операція підлітку. Що по цінах?
Не в приватних клініках.
Слобожаночка
• 26 августа в 22:00
Ответ дляСтетоскопуло
У каждого конкретного врача будет своя цена.
Та мені ж +-
Обнимашкина• 26 августа в 22:06
Ответ дляСлобожаночка
Та мені ж +-
Та фіг же його знає
Тут розбіг може бути який завгодно.. он як про Мірену хтось питав.. від 1000 до 5000 :)
В минулому році робили сину, з направленням від лікаря, в обласній лікарні маленького міста. То хірург взагалі відмовився ціну казати. Сказав - скільки вважаєш за потрібне
Тут розбіг може бути який завгодно.. он як про Мірену хтось питав.. від 1000 до 5000 :) В минулому році робили сину, з направленням від лікаря, в обласній лікарні маленького міста. То хірург взагалі відмовився ціну казати. Сказав - скільки вважаєш за потрібне