миссАрфография• 05 августа в 12:37

Діагностична гістероскопія Київ

Дівчата, потрібно пройти цю процедуру, де порадите це зробити? Є направлення від нсзу. Чи варто робити в державній, чи дивитись на приватні клініки? Буду вдячна за відгуки і рекомендації у кого краще
НуКаНаКа• 05 августа в 15:11
я делала в Киеве в 3 роддоме. После обеда была уже дома.
Врач была Пучко Марина Сергеевна, у нее делала и операцию, отличный врач
автор миссАрфография • 05 августа в 15:18
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую за відповідь, а робили саме діагностичну чи повноцінну (операцію)? По направленню, чи самі звертались. Питання, чи є сенс йти в державну, чи по грошам це майже однаково з приватною? І під якою анастезією робили вам гастероскопію, як оплачували гістологію і як довго чекали на результати?
Сон і дрімота• 05 августа в 15:56
А какиеиу вас показання к гс?
SvetlanaChernik• 05 августа в 16:54
Ответ длямиссАрфография
не однаково, в приватній більш менш ціна від 20 тис грн, в державній той же лікар зробить в 2.5 рази дешевше, можете написати мені в приватні, можу скинути контакти, робила біля двух тижнів тому.
SnowMaiden• 05 августа в 21:18
Врач выдал вам эл направление и не пояснил, что входит в процедуру, на которую направил? Сколько вам лет? Причина ГС?
НуКаНаКа• 05 августа в 22:54
Ответ длямиссАрфография
Меня отправляли на диагностическую гистероскопию, но если врач находит полип, он его сразу удаляет и отправляет на анализ, это стоит недорого, около 300 грн вроде. И они просят на благотворительность сдать, если есть возможность. Сдают реально кто сколько сможет, кто 200 грн, кто 500 или 1000. Делали под мед сном. Процедура быстра. Результаты через 2 недели.