Злива інформації• 26 августа в 21:37
Муж не носит обручальное кольцо
В браке 8 лет. Носил не снимая, потом на спорт начал снимать в кошелек, один раз выходя из дома выбросил мусор вместе с кошельком в котором была обручалка
Особо мы не расстроились, моя тоже погнулась и не ношу, иногда помолвочное надеваю
Но муж сейчас начал ездить в офис, есть женский пол, спрашиваю, знают ли на работе что он женат, говорит - да
Но мне как-то не комфортно, это как не уважение к партнеру что-ли
Подумываю на 9 лет заказать новые, или думаете разницы нет?
Результат:
вже голосів:
47 (71.21%)
Без разницы
19 (28.79%)
Заказать
Удальонка• 26 августа в 23:29
Ответ дляЗлива інформації
Я например всегда обращаю внимание, есть ли у женщины или мужчины обручалка
Это своего рода понимание, что туда и соваться не стоит
Ми у шлюбі 18 років, носимо. Правда через 10 років нові купили
Диви яка я пава!• 26 августа в 23:38
Вы знаете это реально зависит от человека
Вот у нас так вышло, что мы давно без колец
Собирались повенчаться и тогда новые заказать на венчание
Я сильно болела, потом ковид
Сейчас война он служит
Так и ходим
Я иногда вот думаю 🤔
Интересно что люди про нас думают? Соседи
Я сильно болела, потом ковид
Сейчас война он служит
Так и ходим
Я иногда вот думаю 🤔
Ответ дляСвисток ля-минор
Боже, какая глупость. Погнутое кольцо виновато в изменах? А как новые купили, так сразу измены прекратились? Напоминает людей, у которых кактусы виноваты в изменах.
Ні кольцо гнулось саме коли чоловік не просто спав, а надумав бути з розлучницею, тобто пішов. Такий був знак мені. Доречі, про те що пішов , я дізналась пізніше на пару місяців , бо гостювала в родичів. Нєкайте тут всі хоч трісніть, деколи життя посилає такі знаки. І котів чорних я не боюсь, бо коли кіт перебігає мені дорогу - особисто мені на удачу. Давайте мродовдуйте всі тут заперечувати і розказувати , що я брешу і такого не було. Але мені поф, таких знаків я в житті мала не один , але щодо кольца - такий один. Ще було, коли розлучниця бавилась приворотами ( теж дізналась через роки) чоловік своє кольцо загубив - злетіло в метро на колії . Але дістали разом з працівниками.
Научительница• 27 августа в 00:13
І ми обручки не носимо... у чоловіка воно тріснуло одразу після весілля (на роботі) спаяли, потім знову, потім не пам´ятаю чи десь загубив, один раз чуть пальця не відірвав ним, коли купили нове, лежить десь в шафці тепер. Мені моє не подобається вже, то теж перестала його носити. Іноді вдягаю не обручку, а інше кільце, чоловік чи то на 20 років шлюбу дарував, чи то на ДН, не пам´ятаю, і є ще з білого золота з невеличким діамантом, то іноді його (якщо до одягу пасує).
А так... за 26 років шлюбу якось обручка не стала нам символічним чимось