Злива інформації• 26 августа в 21:37
Муж не носит обручальное кольцо
В браке 8 лет. Носил не снимая, потом на спорт начал снимать в кошелек, один раз выходя из дома выбросил мусор вместе с кошельком в котором была обручалка
Особо мы не расстроились, моя тоже погнулась и не ношу, иногда помолвочное надеваю
Но муж сейчас начал ездить в офис, есть женский пол, спрашиваю, знают ли на работе что он женат, говорит - да
Но мне как-то не комфортно, это как не уважение к партнеру что-ли
Подумываю на 9 лет заказать новые, или думаете разницы нет?
Результат:
вже голосів:
47 (71.21%)
Без разницы
19 (28.79%)
Заказать
Голена блондинка• 26 августа в 21:46
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
он оставляет себе окно возможностей
Смішно, дуже смішно. Ми з чоловіком судячи по вашій логіці собі залишаємо це віконце можливостей останні 22 роки і щось ніхто в це віконце не поспішає.
Наявність обручки означає лише її наявність. Моя одногрупниця носила обручку щоб всі думали, що в неї хтось є, комплексувала, що в свої 27 вона ще незаймана. І в той самий час наш спільний одногрупник з обручкою на пальці волочився за кожною спідницею, половину м/с на чергуванні перетр@хав, будучи в шлюбі записав себе батьком дитини коханки.
Тому не варто перебільшувати значення обручки
Аль де Барановна• 26 августа в 21:46
Ответ дляЗлива інформації
Не думаю що вбереже
Якраз більше про повагу і прояв кохання, як варіант
’моя тоже погнулась и не ношу’
что за неуважение к мужу
Злива інформації
• 26 августа в 21:46
Ответ длясладкий_ноябрь
В ваших очах може й так.
Все залежить від конкретної людини.
Он у автора теж комплекси, тому вона вважає, що каблучка вбереже чоловіка від зради
Все залежить від конкретної людини.
Я особливо не задумувалась
Але чоловіки теж на це звертають, іноді приходилось пояснювати що я заміжня і не знайомлюсь, навіть без обручки
Думаю є і дівчата такі які мають собі на примітці когось і можуть плекати надії
Ласкове телятко• 26 августа в 21:46
Ответ дляЗлива інформації
Не думаю що вбереже
Та не пояснюйте їм. Тут говориш про повагу, а у відповідь чуєш «автор вважає, що вбереже від зради». Такі люди перекручують біле на чорне, бо натура така у них
Кіма кепка• 26 августа в 21:47
Ответ дляLacrimo
В таких випадках купляються нові. Ночяться чи не носяться ,а вони мали бути. Багато хто не носить кожного дня, і коли з роботою звʼязано. Але щоб погнуте і загублене , так не варто залишати. У мене завжди коли гнулось кольцо - то дуже псувались стосунки з чоловіком ( зради).
ви на приколі? обручка винна що ваш чоловік єнот - потаскун???
Эскиз бесконечности• 26 августа в 21:47
Ответ дляЗлива інформації
Я например всегда обращаю внимание, есть ли у женщины или мужчины обручалка
Это своего рода понимание, что туда и соваться не стоит
Вы наивная….
сладкий_ноябрь• 26 августа в 21:48
Ответ дляЗлива інформації
Не думаю що вбереже
Яке відношення обручка має до поваги?
Тобто якщо носиш обручку, то це автоматично означає, що поважаєш ?
Аль де Барановна• 26 августа в 21:48
Ответ дляЗлива інформації
Я особливо не задумувалась
кольцо это единственный вариант узнать женат или нет?
вы не правы
на работе и так все про всех все знают
вы не правы
на работе и так все про всех все знают
Просериарила молодость• 26 августа в 21:48
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я ношу, у мужа лопнуло, уже 2 года ходит без него, да и на работе он его и погнул так что лопнуло, нет смысла ходить. А вы слышали как наш актер Артур Логай вот на днях , фалангу пальца оторвало на Скалодроме( .
Років 20 тому наш сусід на турніру так зачепився обручки за виступ, теж позбувся пальця. Пришли назад, але палець фактично нерухомий і нечутливий
сладкий_ноябрь• 26 августа в 21:49
Ответ дляЛаскове телятко
Я ж кажу, вам не зрозуміти. Це символ, це енергія, але що вам пояснювати
😆😆😆
Звісно ні
Каблучка ні на що не впливає
Звісно ні
Каблучка ні на що не впливає
Злива інформації
• 26 августа в 21:49
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вы наивная….
Это моя картина мира, придерживалась ее и буду
сладкий_ноябрь• 26 августа в 21:49
Ответ дляЗлива інформації
Я особливо не задумувалась
Ну от
Проблема існує лише в вашій голові і самооцінці.
Аль де Барановна• 26 августа в 21:49
Ответ дляЗлива інформації
так вы тоже кольцо не носите
какая картина?
Майская киска• 26 августа в 21:50
Ответ дляЗлива інформації
мне больше интересно что еще было в кошельке который вы выкинули вместе с золотым обручальным кольцом?
ПростоБелка• 26 августа в 21:50
Ответ дляЗлива інформації
Я не ношу обручку, заміжня вже 23 роки. Носила тижні зо два після весілля. Чоловік років п´ять носив, потім погладшав.
сладкий_ноябрь• 26 августа в 21:50
Ответ дляLacrimo
Я нічого не буду пояснювати, але губити і пошкоджувати обручки має поганий знак. Ваша думка особиста мене не цікавить в цьому питанні, я поділилась своїм досвідом і думкою.
😆😆😆😆
Так дуже поганий знак
Кіт через дорогу перебіг, це теж дуже поганий знак
Так дуже поганий знак
Плету интриги• 26 августа в 21:50
Ответ дляЗлива інформації
от я зараз взагалі не можу нікого згадати, щоб гарантовано відповісти носить та людину обручку чи ні
Гарантовано лише про чоловіка скажу
Гарні диньки• 26 августа в 21:50
Муж на пальце никогда не носил. Я поначалу носила, потом сняла. Так и живем ))
Ласкове телятко• 26 августа в 21:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Яке відношення обручка має до поваги?
У нормальних людей так, це одна із ознак поваги. В класичних стосунках це традиція. А що там у вас, це ваше діло
Злива інформації
• 26 августа в 21:51
Ответ дляАль де Барановна
так вы тоже кольцо не носите
какая картина?
Я в люди часто помолвочное с бриллиантом надеваю или любое другое на безымянный палец
Аль де Барановна• 26 августа в 21:52
Ответ дляЗлива інформації
имеете право
только никому нет до этого никакого дела
Просериарила молодость• 26 августа в 21:52
Ответ дляАль де Барановна
’моя тоже погнулась и не ношу’
что за неуважение к мужу
Ето савсєм другоє
Злива інформації
• 26 августа в 21:52
Ответ дляПлету интриги
Гарантовано лише про чоловіка скажу
Я в моменте обращаю, так тоже ничего не вспоминаю)
Есть люди которые хотят чтобы все знали что они женаты/замужем, для них это повод для гордости партнером и статусом
Ласкове телятко• 26 августа в 21:53
Ответ длясладкий_ноябрь
😆😆😆
Звісно ні
Каблучка ні на що не впливає
Звісно ні
Каблучка ні на що не впливає
В вашій сімʼї видно дійсно не впливає…
Кіма кепка• 26 августа в 21:53
Ответ дляLacrimo
маю особистий досвід довжиною у 20 років. Чоловік жодного дня обручку не носив, через техніку безпеки. Навіть годинник та цепочку неможна через роботу. В мене 5 обручалок. ТО вага різна була, то мода. Був час взагалі без ходила. ТО моя думка така: якщо чоловік або жінка лайно, то хоч ціпок на труси- знайде як влізти. А всі ці прикраси, то дань моді.
Просериарила молодость• 26 августа в 21:53
Ответ длясладкий_ноябрь
Яке відношення обручка має до поваги?
Ага)))) а коханку **е і плаче))))
Плету интриги• 26 августа в 21:54
Ответ дляЗлива інформації
На каблучці ж не написано, хто ваш партнер. та й взагалі обручка це чи просто каблучка.
Але так, якщо вам цей статус важливий і ви носите обручку, щоб показати статус, то зрозуміла ваша реакція
Гарні диньки• 26 августа в 21:54
Ответ длясладкий_ноябрь
😆😆😆😆
Так дуже поганий знак
а якщо з обручкою на хвості, то ваще капець...
Кіма кепка• 26 августа в 21:54
Ответ длясладкий_ноябрь
😆😆😆😆
Так дуже поганий знак
ще з пустим відром ,теж погано, як хтось перейде.