МЧСница• 26 августа 2025

Где это глобально потепление, если в конце августа у меня ноги замерзли

Найщасливіша• 26 августа 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Ужасное лето. Ночи холодные, урожая нет. Потом не жалуйтесь, что все дорого.
Я сегодня в осенней куртке меховой была((
Пздц август месяц 🙈
Анонимушка• 26 августа 2025
Ответ дляЦібаФу
Потепління- казка для шизанутих еко ідіотів.
Згідно з даними китайських вчених планета охолоджується .
Это и прекрасно. Было бы отлично если бы у нас настал бы климат как на севере.
ТихоЯ• 26 августа 2025
Ответ дляReintTycha
Тримайте. Кажуть, шо то від холоду така фігня в небі вчора висіла
А ми вчора увімкнули обігрівач- бо було страшно холодно
А чо зимой такого нет?
ТихоЯ• 26 августа 2025
Ответ дляМама фіфті цента
В Хмельницкому не було спеки. Ані томатів, ані огірків не вродило. Минулі дні - це не прохолодніше, це холоднеча. Вночі 8-9 градусів.
На другом конце страны все пожгло от пекла
ReintTycha• 26 августа 2025
Ответ дляТихоЯ
А чо зимой такого нет?
Бо то зима))
Вже тисячі і одна гіпотеза. І ніхто не зна правди, шо то за штука була
ТихоЯ• 27 августа 2025
Ответ дляReintTycha
Бо то зима))
Та да
Маурита• 27 августа 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Треба вашу холоднечу додати до нашої пекельної спеки та 2-місячної засухи, і поділити навпіл. Тоді вийде ідеальна погода для двох областей.
Якби так можна було(