А у нас макарошки• 27 августа в 13:39
Расческа для волос
Какая у вас расческа для длинных волос? Порекомендуйте пожалуйста хорошую
Вишня на торті• 27 августа в 13:51
Тангл тизер несколько штук, и гребешок с редкими зубьями с мейкапа, непомню фирму, испанская
Nathalie27• 27 августа в 13:54
Ответ длятогдалия
Тангл тизер
Як Ви її чистите і миєте, щоб між зубчиками було чисто? Бо для мене це якесь пекло
тогдалия• 27 августа в 13:55
Ответ дляNathalie27
щіткою з довгим ворсом, рідким милом
Бабка-байкерша• 27 августа в 13:58
Janeke у меня и у дочки, с длинющими волосами обое, у дочки еще и густые ооочень, колтуны с утра - эти расческа справляется. Уже лет 5 такая у нас, оригинал. Но с алиекспресс за 60грн аналог тоже покупали - разницы нет.
Stepa_nida• 27 августа в 14:02
Маю довге тонке волосся
1. Основний гребінець з широкими зубцями Dyson для розплутування, прочісування зачісок і тд
2. Janeke - для масажу голови, прочісування після розплутування
3. Manta - використовую при митті голови (масаж шкіри голови + прочісую нею маски/кондиціонери)
А у нас макарошки
• 27 августа в 14:31
Ответ дляЗроблено у 80-х
I liove my fair. Моя любов)
Яка модель? Можна фото?