Яжбоматусяблін• 27 августа 2025
Дівчата з невеликих міст, чи задоволені ви ?
Своєю владою на місцях, місцевою. Чи це тільки в нас таке робиться
Невелике місто, не прифронтове, нічого страшного в ньому не траплялось. Крім декількох шахедів і уламків. І то добре, але. Все інше просто кошмар. Вибори неможливі, місцева влада обнагліла вкрай. На початку війни, ще більш менш. Далі - нема слів.Доріг не має, щось латають періодично на центральних вулицях , обов’язково в дощ, і на завтра те саме - списують мільйони. На суміжних вулицях, грязь, болото, Венеція. І крім гумових чоботів ніяке взуття не врятуєш. Маршрутки - наче з совку, їм років більше, ніж мені- всім пофіг. Проїзд звичайно недешевий. Мільйони гребуть на ремонт укриттів, які наче є, але по факту, там всюди ремонт, а де ніби закінчили, то навіть будівельне сміття горами кинуто
Саме місто брудне в смітті ( я розумію, що то роблять люди ) але ніхто нічого не прибирає роками, крім місцевих активістів. Для жителів нічого не робиться, нема ніякого дозвілля для підлітків. Для малих є майданчики, на ремонт яких списують десятки мільйонів, а по факту - привозять новий пісок і підкрасили качелю. Є місця, де живуть бомжі, тусять наркомани, старі споруди, там страшно проходити повз - вони то знають добре, всім нормально.Самі їздять весь час по закордонних відрядженнях. Вже всюди були, може тільки в Австралію поки не доїхали, мільйон фото, як вони беруть приклад з розвитку інфраструктури Європи і там відпочивають, як їх зустрічають, але далі фото з-за кордону діло не йде. Я все розумію, війна і який там розвиток, але гроші у громади є, але їх безбожно розпихують по кишеням. Є опозиція, активісти, яка намагається боротися, викладує всі фото і докази, ті роблять вигляд, що то норма і ніхто їм нічого не зробить, бо ж вибори не скоро. Мені від того вже тошно
Я не вірю, що всі містечка такі, і що всюди така влада. Похваліть своє
Готова переїхати
Печенюшка• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ви дивні, напишіть хто це робить у вас. Ви ж знаєте. Чи батьки купляють усе?
У мене своя робота. Влаштовує, що не напрягають батьків на ремонт.
Никто не делал . Я ж написала , школу приняли с некрашенными полами
Сусідка знизу• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Тобто? І парти мили, і вікна. А чого ділити кабінети? Хто закінчив рік, той і прибрав та пофарбував То ж не їх квартира. Ну як чесно, всього пару кабінетів без лінолеуму.
Я усебя в квартире вызываю клининг, ещё б я на работе что-то мыла. Пусть сидят так
Сусідка знизу• 27 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Шкільні техпрацівники відповідають за поточне обслуговування та санітарний стан приміщень школи, а не за проведення капітальних ремонтних робіт, які є відповідальністю власника навчального закладу (територіальної громади). Батьки та вчителі не зобов´язані робити ремонт за власні кошти, а повинні звертатися до адміністрації школи, якщо стикаються з вимаганням коштів на ці цілі.
Чижик Пижик• 28 августа 2025
Богуслав,Київська область.В нашому місті влада мало чим займається,кумівство,сватовство,блат процвітає буйним цвітом.Місто могло бути курортним,оскільки є річка Рось,є пляжі,але вони не облаштовані,річка захаращена і заросша,узбережжя також в занепаді,купи безпритульних собак,яких тільки стерилізують,а потім вони все одно бродять по місту.В нас якщо щось і відкривається в місті,то це або магазин,або ганделик,культурного життя тут немає,не рахуючи бібліотеку,де можна піти і взяти книгу почитати.
Сірничок• 28 августа 2025
мені здається, це тільки скаржитися вище і постійно, великими групами. Інакше так і житимете.