Мама фіфті цента• Изменено 27 августа в 18:43
Хочу на 30 років зробити чекап організму. З чого..
З чого почати? Може щось підкажете. Поки на приміті:
загальні аналізи крові\сечі, холестерин, глікований гемоглобін, феритин
жіночі гормони ( естрадіол, прогестерон) Т4,Т3, антитіла щитовидки
УЗД черевної порожнини, молочних залоз, гінекологічний чекап, кольпоскопія, ПАП, молочні залози, узд жіночих органів
Консультація флеболога і скоріше компресійні панчохи ( бо по спадковості варикоз і є тяжкість у ногах)
Стоматолог ( 3 пломби потрібно) і чистка зубів, 1 р на рік роблю
Що ще важливе може бути?
Мама фіфті цента
• 27 августа в 18:44
Ответ дляSo_so
Фгдс сделайте
робила рік назад і колоноскопію, бо було срк, сказали колоно через 15 років повторно, а гастроскопія раз на 3 роки наче
Невісточка ж• 27 августа в 18:45
Покупку тонометра доверьте кому-то ответсвенному. И тоже 30+ обязательно. А то те малолетние писюхи как купят что-то по реуомендации из Тик-Тока
Мама фіфті цента
• 27 августа в 18:45
Ответ дляНевісточка ж
а навіщо тонометр?
немає проблем з тиском) не було..коли голова боліла, ішла в аптеку, там міряла - все ок
Мама фіфті цента
• 27 августа в 18:46
мене останнім часом підвищена емоційність турбує і якісь неприємні відчуття в горлі на рівні щитоподібної залози, іноді набряки
Танго утрьох• 27 августа в 18:47
Ответ дляМама фіфті цента
Скільки ж вам на все грошей треба.
Мама фіфті цента
• 27 августа в 18:47
Ответ дляТанго утрьох
Скільки ж вам на все грошей треба.
багато, так
тому це буде подарунок
одні панчохи коштують тільки 4500 грн
тому це буде подарунок
одні панчохи коштують тільки 4500 грн
дякую аж підскакую• 27 августа в 18:48
Не в контексте чекап, но еще хорошо пройти курс массажей: совместить приятное с полезным
Танго утрьох• 27 августа в 18:49
Ответ дляМама фіфті цента
багато, так
тому це буде подарунок
одні панчохи коштують тільки 4500 грн
тому це буде подарунок
одні панчохи коштують тільки 4500 грн
Мама фіфті цента
• 27 августа в 18:50
Ответ дляТанго утрьох
я що винна, що такі ціни? зі взудитими венами якось не хочеться ходити у 40-45 років, або з болями в ногах
Мама фіфті цента
• 27 августа в 18:51
Ответ длядякую аж підскакую
так, взагалі лімфодренажний потрібно хоча б раз на тиждень від застоїв лімфи, але хоча б курсом брати раз-два рази на рік
дякую аж підскакую• 27 августа в 18:52
Ответ дляМама фіфті цента
Мое решение ходить на массаж раз в неделю стало лучшим год назад
Забыла про боли и защемления
Не прохожу мимо• 27 августа в 19:12
Ответ дляМама фіфті цента
а навіщо тонометр?
Так начните с проблем стоматологія
ИзЮмрудная• 27 августа в 19:17
Мне интересно, ну вот если найдут что-то, смогут ли вылечить? Обычно это или таблетки на всю жизнь, которые просто глушат симптомы, либо операция, либо - самое ужасное - ’а что вы хотели, это уже возраст!’ А бывает, что всё это вместе. И живи потом с этим.
Мама фіфті цента
• 27 августа в 19:21
Ответ дляИзЮмрудная
если что находят, это или лечат или поддерживают
в любом случае на начальном этапе это всегда выгоднее найти, тот же варикоз, разные стадии по разному лечатся
щитовидку нужно поддерживать витаминами или гормонами
Когда компенсируют что-то человеку легче живется и комфортнее
Чорнобаївка• 27 августа в 19:36
Ответ дляИзЮмрудная
Нічого не вилікується. Якщо люди здатна до навіювання, то допоможе будь що. Переважна більшість відхилень - це лише особливість організму і нічого з цим не зробити. Загиб жовчного - це частіше варіант норми, пролапс мітрального клапана серця - це варіант норми..... І так можна писати до безкінечності.
Ферітин - ні один здравоиислясий лікар не назначає просто так. Він в організмі знаходиться будь же, не обов´язково в крові, і не є показником анемії. Але люди лікують анемію, точніше низький феррітин, при нормальному гемоглобіні! В той час як тільки еритроцити і гемоглобін в них розносять кисень, ніякий не ферітин!
Цей список можна продовжувати до безкінечності
Чорнобаївка• 27 августа в 19:36
Ответ дляМама фіфті цента
Просто купіть полівітаміни від усього на світі і буде вам щастя.
Ви жертва маркетингу.
Краще витратьте кошти на професійний масаж, косметолога.... відпочинок, якісь курси чи спорт
Ви жертва маркетингу.
Мама фіфті цента
• 27 августа в 19:39
Ответ дляЧорнобаївка
Я феритин собі з 9 підняла, при гемоглобіні 140
Н розказуйте фігну
При феритині 9 і 45 зовсім різне самопочуття
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
Якщо вам таке не назначають, чи не назначали ну то і слідуйте цьому далі і пийте полівітаміні, поливина з яких не засвоїться навіть
Н розказуйте фігну
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
Чорнобаївка• 27 августа в 19:41
Ответ дляМама фіфті цента
Н розказуйте фігну
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
Н розказуйте фігну
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
О, точно жертва маркетингу. Почитайте не фігню, для чого в організмі ферітин і де він знаходиться
Чорнобаївка• 27 августа в 19:42
Ответ дляМама фіфті цента
Н розказуйте фігну
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
Н розказуйте фігну
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
Так, ви всі призначення просто про...ли.
Мама фіфті цента
• 27 августа в 19:42
Ответ дляЧорнобаївка
ну звичайно
І Белоконь також лікар маркетолог) проходьте далі
Нещодавно розказувала що регулярно робить крапельниці для феритину бо постійно 30
Людина стажувалась у Британії, слідує новим стандартам лікування і протоколів, куди там до радянських лікарів
Чорнобаївка• 27 августа в 20:38
Ответ дляМама фіфті цента
ну звичайно
О, бєдоконь то да, хіт серед інфоциганок. До речі, як же так вона навчалася у Британії, що в тій самій Британії жоден лікар не направить на ферітин окрім дуже тяжких випадків анемії? І точно при результатах 140 гемоглобіну ні на жоден додатковий аналіз? Це якась інша Британія?
Вкуси мене• 27 августа в 20:42
Ответ дляМама фіфті цента
Н розказуйте фігну
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
Н розказуйте фігну
при вітаміні Д в 10 і в 70 так само
У меня вит.Д был 8 так были такие судороги, что пришлось бежать к врачу.
лежала в стационаре,там меня показывали как редкий экземпляр другим врачам.
так что плохо 10 и 70.
Вкуси мене• 27 августа в 20:49
вы частично можете уменьшить финансовую нагрузку если обратитесь за направлениями к семейному доктору,.
гинекология тоже бесплатно,без направления и мазок, осмотр и прочее,даже гинекологическое узи можно выпросить,если в карточку положите купюру.