А у нас макарошки• Изменено 24 июля в 17:27
Які обстеження ви після народження дитини, якщо вам +-40 років 0
Народила в 39 років, через 2 міс була в гінеколога. І на цьому все. Зараз мені 41 рік. Хочу обстежити організм. Мамочки після 40, які ви обстеження робили?
А у нас макарошки
• 24 июля в 17:28
До сімейного не посилайте, вона в нас не айс. Бабуля 70 років.
Бензопирен• 24 июля в 17:36
Узі жкт, щитовидка, молочних залоз та жіночих органів раз в рік.деякі аналізи за потребою.
Бензопирен• 24 июля в 17:37
Ответ дляА у нас макарошки
Та до нього і не потрібно
Медсестричка• 24 июля в 17:41
Я раз в 2 года делаю УЗИ всего.
Раз в год базовые анализы - клиника, гликированный гемоглобин, биохимия, ТТГ, почечные и печеночные пробы.
Ромашка -3390• 24 июля в 23:31
Я этим летом сделала УЗИ по гинекологии, УЗИ щитовидки и флюорографию