А у нас макарошки• Изменено 24 июля в 17:27

Які обстеження ви після народження дитини, якщо вам +-40 років 0

Народила в 39 років, через 2 міс була в гінеколога. І на цьому все. Зараз мені 41 рік. Хочу обстежити організм. Мамочки після 40, які ви обстеження робили?
Санта Барбара• 24 июля в 17:27
ніякі не робила, якщо чесно
автор А у нас макарошки • 24 июля в 17:28
До сімейного не посилайте, вона в нас не айс. Бабуля 70 років.
So_so• 24 июля в 17:29
В связи с рождением ребенка никаких. В связи с возрастом делаю регулярно узи груди и раз в 2г маммографию.
Хвігура мічти• 24 июля в 17:30
Гінеколог і ендокринолог призначить все, що потрібно
Бензопирен• 24 июля в 17:36
Узі жкт, щитовидка, молочних залоз та жіночих органів раз в рік.деякі аналізи за потребою.
Бензопирен• 24 июля в 17:37
Ответ дляА у нас макарошки
Та до нього і не потрібно
Медсестричка• 24 июля в 17:41
Я раз в 2 года делаю УЗИ всего.
Раз в год базовые анализы - клиника, гликированный гемоглобин, биохимия, ТТГ, почечные и печеночные пробы.
Нічого вдягти• 24 июля в 20:45
Окулист начал измерять глазное дно после 40
Ромашка -3390• 24 июля в 23:31
Я этим летом сделала УЗИ по гинекологии, УЗИ щитовидки и флюорографию