Хочу на Балі• 27 августа в 20:11
Яку роботу оберете?
1.Добиратися 10 хв маршруткою ,2/2 1300 день,касир в дитячому центрі,соц пакет,відпустка,лікарняні
2.Добиратися 20 хв маршруткою,3/3 плюс можна брати додаткові зміни,касир обмін валют,1000 + бонус 200 вбо 400 як повезе,відпустки лікарняних немає
Вероятненько• 27 августа в 20:14
Без відпустки і лікарняних, то вже зовсім треш.
Особливо за таку зп.
Хоча...за будь-яку.
Ні, автор.
Це пекельна робота.
Лише варіант 1 в вашому випадку
Особливо за таку зп.
Хоча...за будь-яку.
Ні, автор.
Це пекельна робота.
Лише варіант 1 в вашому випадку
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 27 августа в 20:16
Залежить від того, що вам більше треба - гроші чи вільний час.
Якщо перше, то другий варіант. У першому, наче, легше, але хз, що то за дитячий центр і скільки там людей за день. Якщо умовний Смайл Парк, де у вихідні натовп і галас не закінчуються, то після такої роботи, як раз два дні у себе приходити будете
Хочу на Балі
• 27 августа в 20:19
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось це теж зупиняє мене,в обмін валют тихо та спокійно буде
Хочу на Балі
• 27 августа в 20:20
Ответ дляВероятненько
Особливо за таку зп.
Хоча...за будь-яку.
Ні, автор.
Це пекельна робота.
Лише варіант 1 в вашому випадку
Особливо за таку зп.
Хоча...за будь-яку.
Ні, автор.
Це пекельна робота.
Лише варіант 1 в вашому випадку
Відпустку можна брати і лікарняні,просто не оплачується
Я супер-пупер• 27 августа в 20:22
1. Без лікарняних і відпустки можна здохнути. Ви ж не двужилтна кобила.різниця в грошах невелика. 1300 чи 1200/1400.
Касир у валютному кіоску це така робота....
Яб не хотіла.
Я ось зараз захворіла на корону. Лежу вдома. Відгуляла 14 днів відпустки. Вийшла на роботу і корона через 2дні. Пішла на лікарняний. А там ви будете сидіти чорна темна з температурою.кашляти і хер вас хто відпустмть. Робіт без лікарняних і вілпусток не розглядайте.бо для таких роботодавціа люди то сміття.розхідний матеріал.
Яб не хотіла.
Я супер-пупер• 27 августа в 20:27
Ответ дляЗастряла
Я б обрала 2, тому що працювати з дітьми не вмію
Касир з дітьми не працює. Він бере гроші
Усатая полосатая• 27 августа в 20:27
У вас еще сомнения? Ближе, больше зарплата, отпуск в первом варианте. Какой нибудь урод в обменке будет стоить 100 кричащих детей.
Вероятненько• 27 августа в 20:34
Ответ дляХочу на Балі
Ну а кому воно таке треба?
Мудрецыха мира• 27 августа в 22:30
Ответ дляГимли
А еще и ограбить могут ту обменку
Хай грабують. Гроші віддала, кнопку натиснула, зачинилася, чекаєш поліцію.