Ванна Тазиковна• 27 августа 2025

Над дівчинкою поглумилися однокласники

Ситуація наступна. Дівчинці 9 років. Два однокласники заманили обманом її в під´їзд. Один тримав і, знявши труси, притискався до сідниць дівчинки, інший однокласник на це дивився. Дівчинка вирвалася і в сльозах прибігла додому, розказала батькам. Які правомірні дії батьків в цій ситуації? Хлопцям по 9-10 років, в обох покидьків батьки працюють в поліції.
оксюморон• 27 августа 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Удалено администрацией...
Ага, щоб батьків дівчинки в тюрму, а її в дитбудинок. Шикарний план.
Н@Диете• 27 августа 2025
Должность родителей это и их уязвимость тоже. Посмотрите с этой стороны.
Швабристка• 27 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Те що батьки в поліції зовсім не значить, що вони мають вплив.
Раджу фіксувати в лікарні стрес, невроз чи що там можна і заяву в поліцію+ журналісти
І не завжди означає, якщо ти в поліції, ти поганий. Батьки можуть дати самі доброго прочухана дітям. Те, що відмадуться, можливо, але є велика ймовірність, що дівчинку чіпати більше не будуть
оксюморон• 27 августа 2025
Ответ дляШвабристка
Може бути й таке. Що адекватні і самі шкуру спустять з синочка.
Угги в горошек• 27 августа 2025
Ответ дляГага Газу
Полиция и звонить их родителям . Уроды просто..Надеюсь, будут наказаны по полной
Дзвонитии батькам з якою метою? Що конкретно ви від них хочете почути?
Варіант 1 - вони так більше будуть
Варіант 2 - все вона бреше, то ваша хвойда за нашими бубочками таскається.

Вам який підходить?
Качка в тапцях• 27 августа 2025
Ответ дляMira-a102
Все может быть, но представляете реакцию школы и в частности одноклассников, если предать огласке ситуацию? Придется менять школу, может даже переехать в другой район
ви в собі взагалі? нехай ці покидьки школу міняють і ходять бояться!
Мадам Подлинник• 27 августа 2025
Напишите в ,,Батьки, SOS,, там вам все по полочкам разложат.
Невгамовна Бу• 27 августа 2025
Над дитиною скоєно сексуальне насильство! Це не обов´язково має включати в себе фізичне проникнення. Навіть заставляти дивитись фото та відео сексуального характеру- сексуальне насильство. Обов’язково писати заяву, вимагати у вашій присутності її зареєструвати та надати вам номер ЄО. У заяві писати: ’вимагаю ’ притягнути батьків ПІП до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.184 купап за невиконання батьками обов´язків по догляду за дитиною, що призвело до вчинення неповнолітніми злочину, передбаченого ч.4 ст.153 кримінального кодексу України’.
Діти ще не досягли віку кримінальної відповідальності, а от батьками проблеми забезпечені. І їм світить штраф від 1700 до 5100 грн.
Холодная каша• 27 августа 2025
В мене дочка, чоловік її батько
Діяли би не в правовому полі
Найняли би людей, зняли би труси тим двом, зґвалтували як мінімум предметом
В нас такі методи, хай вибачають
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа 2025
Ответ дляШвабристка
Можна сісти за таке. В нас, наприклад, багато камер на будинках. Хтось може зняти, побачити банально, хлопці камеру можуть непомітно включити. Вони ж не в лісі живуть
Дівчинку не в лісі щупали,от і на парубків нехай медвідь нападе, невзначай
Я мати 12 річного хлопця...
Маю натхнення• 27 августа 2025
Выловить двоих, снять трусы и отправить гулять в людное место - пусть прочувствуют. Жаль, что чревато
Потринділиця• 27 августа 2025
Кошмар. Даже не могу представить такое в 9 лет. Моему 9. Аж не по себе стало. Извращённое общество
Брюнетка в Мармеладе• 27 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
В мене дочка, чоловік її батько
Діяли би не в правовому полі
В нас такі методи, хай вибачають
Боже, і такі люди поміж нас ...
Я проти будь якого насилля, але 10 річних дітей, які щось зімітували, прям предметом...
Невгамовна Бу• 27 августа 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Тато є. Як відреагував не знаю. А яка в цьому є важливість? Я питаю як захистити дитину і діяти в правовому полі, знаючи що батьки хлопців мають важелі впливу на хід слідства
Взагалі, якщо під слідством працівники поліції, то справа передається в Державне бюро розслідувань. Можна туди теж звернутись. І поліція не має жодного впливу на ДБР. Вони якраз зацікавлені в тому, щоб ’нагнути´ поліцейського.
Холодная каша• 27 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Боже, і такі люди поміж нас ...
Хай не лізуть в чужі труси. Особливо нашої доньки
Жувати соплі ніхто не буде.
Невгамовна Бу• 27 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
В мене дочка, чоловік її батько
Діяли би не в правовому полі
В нас такі методи, хай вибачають
Ага, і сісти в тюрму від 10 до 15 років за зґвалтування малолітнього. Шикарна порада
Холодная каша• 27 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Ми не сядемо, в нас теж звʼязки
Ті наркомани теж. За насилля відповідна відповідь
Все. Пофіг, хто що і як
Розуміють тільки силу.
Реанимация• 27 августа 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Писати заяву до поліції. А при спробі замяти справу скаргу на гарячу лінію МВС.
Мамаша в бигудях• 27 августа 2025
Я б писала заяву. Дитину б забрали на допит, тих дітей також. Навіть якщо не буде серйозного покарання - явно ті хлопчики отримають досвід який стане для них уроком.
Мамаша в бигудях• 27 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
Ми не сядемо, в нас теж звʼязки
Все. Пофіг, хто що і як
Розуміють тільки силу.
Ну а потім батьки тих дітей наймуть людей, щоб згвалтували вас.
dahashutka19• 27 августа 2025
В лікарню все зафіксувати. Писати заяву в поліцію. Йти в школу , писати заяву на булінг. Директор пише ще заяву в поліцію та в службу по справах дітей . Батькам дуже погана репутація + заведено діло.
Нехай оплачують психолога донці та вибачаються за своїх дебілів .
Але честно.. перші мої думки знайти тих хлопців і спустити з високих сходів .
Холодная каша• 27 августа 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Вони ніколи не дізнаються хто то зробив, якщо що - мене колись образили, то тим людям спалили будинок. І навіть залишили послання за що. Я більше їх в житті не бачила
Помидорина• 27 августа 2025
Ответ дляMira-a102
Ну ничего страшного, у психологу сводить девочку и запретить ходить с мальчиками в укромные места
Ну такой себе совет. У нас была девочка в классе, которая созрела быстрее всех. Так когда учитель выходил из класса то все парни на нее нажали и лапали за грудь. Боже какой ужас, ее так «насиловали» года два, потом был 9ый класс и она ушла из школы… тогда мы ничего не понимали… сейчас бы так никто не молчал.. головы бы за такое по отрывали. А мы все молчали, потому что все боялись их. Я помню сразу садилась на колени в угол и начинала плакать чтоб не трогали, то меня не трогали, а другим доставалось из класса. Но той девочке больше всех, ей прохода не давали
Помидорина• 27 августа 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Парней должны отчислить из школы, либо девочка сама переведется в другую. Тут другого варианта нет. Они же все одноклассники, верно?
Латексне альтер ЕГО• 27 августа 2025
В першу чергу йти до тих батьків, якщо неадеквати, то в таких випадках тільки розголос
автор Ванна Тазиковна • 27 августа 2025
Ответ дляПомидорина
Так, однокласники
Кундалина• 27 августа 2025
Ответ дляН@Диете
там такая круговая порука, что ничего это не даст. Разве что поднять шумиху в соцсетях, те же батьки сос. Но блин, это же и для девочки травма, все же будут знать, с кем произошло и тыкать....
Кундалина• 27 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
В мене дочка, чоловік її батько
Діяли би не в правовому полі
В нас такі методи, хай вибачають
всегда поражалась, откуда у людей такие знакомые, который так просто нанять на уголовное преступление, да еще и над ребенком. Как на кабанчике.
Кундалина• 27 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
ого, то вы уголовница со стажем
Кундалина• 27 августа 2025
Ответ дляПомидорина
Боже, какой ужас.....