Бабуся Бетман• 27 августа в 22:03
Дівчатка, чи є у вас хоббі?
Я заповнювала анкету про себе, але крім сім´ї та роботи більше нічого і написати..сама винна, знаю.
Авто, спортзал то не хобі, а повсякденна необхідність, а от так щоб для душі.
Мені 47 років, займаюся бізнесом , вільний час є, а ідей чи натхнення якось ні
Помидорина• 27 августа в 22:35
Ответ дляБабуся Бетман
Я теж колись в´язала дуууже багато, зараз не знаходжу сенс, бо можу купити все´ нема мотивації
То что с свяжу купить очень дорого, поэтому смысл есть.
Удальонка• 27 августа в 22:36
У меня хобби это дизайн одежды и графический дизайн, также люблю учить английский и психологию
Пампушечка• 27 августа в 22:37
Ответ дляКракадэ
У мене город. Я звичайне дитя асфальту, виросла в квартирі і все життя жила..а в 50 років на дачі виростила такі помідори)
супер !
Менее Более• 27 августа в 22:38
Ответ дляКракадэ
Який це сорт?дякую
Кракадэ• 27 августа в 22:40
Ответ дляМенее Более
Який це сорт?дякую
Різні. Що сусіди роздавали в вигляді розсади) Ще пару кущів купила на ринку, казали, що Хурма, так сорт називається. Це такі темно жовті.
Замулена ріка• 27 августа в 22:41
Ответ дляПампушечка
ой, мама дарагаяяяя... це щось із чимось. і я таке хочууууу
Можна яке завгодно, головне правильно заміри зробити😉😊
Пампушечка• 27 августа в 22:44
Ответ дляKittaa
Ось такі три ниточки змішала
чудовий мікс. на нього навіть дивитися і вже тепло. прям капучінка. я вже гірше бачу, то з таких тонких не вяжу. бо іноді не всі нитки зачіпаю. десь та й пропустю. вибираю товсту пряжу, щоб в 1 нитку плести. а товстої бабінної дуже мало.
from Ukraine• 27 августа в 22:45
Малюю, співаю, танцюю. Дивлюся серіали/фільми іноземними мовами (англійська, японська). Фотографую. Займаюся йогою, особливо люблю на природі.
Дадосвидания• 27 августа в 22:45
Ответ дляKittaa
Ось такі три ниточки змішала
Дорого получается пряжа?
Пампушечка• 27 августа в 22:48
Ответ дляЗамулена ріка
в мене 2 алабая. це 1 кг на светрик треба. тай їм воно не нужне. своя шуба є. а спробувати хочеться. погратися. а ви десь вчилися ?
Пампушечка• 27 августа в 22:49
Ответ дляKittaa
Я б такі і сама носила, особливо той що третій 😍
а я б 4й. такі мякесенькі та пухнасті !
Замулена ріка• 27 августа в 22:49
Ответ дляKittaa
Дякую) до речі, третій - це сама затребувана модель, особливо перед новорічними святами
Пампушечка• 27 августа в 22:50
Ответ дляKittaa
Ні, я купила залишки через інтернет, вийшло мені 23 євро
це за яку вагу ?
Замулена ріка• 27 августа в 22:51
Ответ дляKittaa
Золоті руки у вас!
Дякую🌹та, звичайні руки. Просто собак люблю..і в´язати))
Пампушечка• 27 августа в 22:51
Ответ дляKittaa
Вам треба з їх шерсті плести😂
прясти дурепа не навчилася. руки не з того місця ростуть.
Пампушечка• 27 августа в 22:52
Ответ дляЗамулена ріка
пипець морда ! тьфу на неї ! таке чудо
Проня_Прокоповна• 27 августа в 22:54
Моє хоббі-парфуми. Читати про них, як їх створювали, про засновників. Шукати щось цікаве зі знижкою.
Пампушечка• 27 августа в 22:55
Ответ дляKittaa
Вийшов 1 кг
так це задарма, можна сказати. це не в україні мабуть ?
Замулена ріка• 27 августа в 22:56
Ответ дляПампушечка
Для алабаїв то, мабуть зайве)) В мене ягдтерьер (невеликий і гладкошерстний), але одягу не любить взагалі. Вчилася в´язати ще в дитинстві - бабуся показала саме елементарне : петлі набрати, лицьові-виворітні, а потім - по книжках. В мене ´стажу´ майже 40 років))
Пампушечка• 27 августа в 22:58
Ответ дляЗамулена ріка
одне діло людям, а тваринам то ж вищий пілотаж. лап 4, хвостик, пісі-каки. це ж треба якось зкумекати.