Бабуся Бетман• 27 августа 2025
Дівчатка, чи є у вас хоббі?
Я заповнювала анкету про себе, але крім сім´ї та роботи більше нічого і написати..сама винна, знаю.
Авто, спортзал то не хобі, а повсякденна необхідність, а от так щоб для душі.
Мені 47 років, займаюся бізнесом , вільний час є, а ідей чи натхнення якось ні
Пампушечка• 27 августа 2025
Ответ дляKittaa
Так, я на Vinted знайшла
навіть не знаю що воно таке. але це добре, що у вас є можливість там замовляти. це дешево
Дюйм оф о4ка• 27 августа 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
В мене також квіти. Але вони в мене окремо від дизайну квартири:))
Якось так
когдадеЦкие• 27 августа 2025
Нравятся раскраски для взрослых
Вечером включаю на ютубе какую то лекцию интересную и рисую
Очень успокаивает
+ на йогу хожу
Очень успокаивает
+ на йогу хожу
Замулена ріка• 27 августа 2025
Ответ дляПампушечка
одне діло людям, а тваринам то ж вищий пілотаж. лап 4, хвостик, пісі-каки. це ж треба якось зкумекати.
Це так на початку здасться. Так, там 8 обов´язкових замірів потрібно, щоб светрик гарно ´сів´ і всі моделі безшовні (реглан), але швидко звикаєш до того. Головне - почати)
Пампушечка• 27 августа 2025
Ответ дляЗамулена ріка
дякую. подивлюсь в ютубі може майстер класи є. от на що воно мені ? зхотілося !
ЖующаЯКонфету• 27 августа 2025
Я вся ушла в работу, это и хобби и возможность не сойти с ума, я скоро и ночевать на ней буду
БершкомангоЗар• 27 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Скрипка, ви що, це супер
Автор, написала я резюме и отправила без хобби, было масса вопросов , почему нет хобби
🫣
У меня нумизматика, вышивка ;расслабление)))
Путешествия
И я обожаю готовить
Вот и пришлось все это укразать
🫣
Путешествия
И я обожаю готовить
Вот и пришлось все это укразать
А_я_ЛОЖУ!• 27 августа 2025
Ответ дляГейТуда
В 52 не начнешь все с нуля.Я бы тоже хотела..
Ух.....
Беріть ваучер на навчання в центрі зайнятості і отримуйте освіту
БершкомангоЗар• 27 августа 2025
Ответ дляГейТуда
Ух.....
Почему нет ?
БлинчикБезСметанки• 27 августа 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
🫣
Путешествия
И я обожаю готовить
Вот и пришлось все это укразать
🫣
Путешествия
И я обожаю готовить
Вот и пришлось все это укразать
Розкажіть про розслаблення будь ласка.
Хочу таке хоббі.
БершкомангоЗар• 27 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Розкажіть про розслаблення будь ласка.
Хочу таке хоббі.
Вышивка это реально расслабляет
После напряжения на работе это спасение
На_оба_рот• 28 августа 2025
Вышивала бисером одно время, рисовала картины по номерам, ходила на танцы, потом как-то все надоело. Единственное хобби, которое меня успокаивает сейчас это прогуляться по секондам, нарыть что-то интересное, классное, не гребу все подряд потому что дешево, интересно посмотреть на фасоны, сосетания цветов, фактур, недавно на скатертях новогодних застряла, есть такие красивые, необычные, с целыми сценками вышитыми. В общем люблю потратить пару часов на это дело, пусть даже часто выхожу с пустыми руками)
Я маю та розвиваю особисту бібліотеку електронних книг ( pdf) для майбутніх і професійних дизайнерів!
Теми:
• дизайн одягу
• історію костюма
• fashion-ілюстрацію
• моделювання та конструювання
• кольорознавство та ін.
Їх більше 200 шт
Якщо цікавить конкретна книга - пишіть у повідомлення
Обговоримо
Теми:
• дизайн одягу
• історію костюма
• fashion-ілюстрацію
• моделювання та конструювання
• кольорознавство та ін.
Їх більше 200 шт
Обговоримо
Янка-угомонись• 28 августа 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я також вишивала, але після 40 років почав псуватися зір. А я вишиваю на дрібній канві. Ви в окулярах вишиваєте?
Ні, без. Самий мілкій каунт 18, або 36 тканина.
Янка-угомонись• 28 августа 2025
Ответ дляГравіцапа
Читаю, вишиваю хрестиком, ходжу на плавання, останнім часом генеалогією захопилась, шукаю своє коріння
І я вже думала про генеалогію. З чого почати, якщо в живих вже майже нікого немає, підкажете можливо?
Гравіцапа• 28 августа 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Розпитайте тих хто залишився, передивляйтесь архівні документи, метрики тощо, робіть запити в архів і т.д. Зараз багато вже документів оцифровано, можна знайти на сайтах архіву, вікіджерелах, сайт familysearch. Я ще зробила ДНК тест
Також є групи по генеалогії в ФБ та телеграм. Там можна знайти допомогу
Гравіцапа• 28 августа 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Нещодавно вийшла книга, дуже змістовна для новачків
Янка-угомонись• 29 августа 2025
Ответ дляГравіцапа
Щиро дякую!