Говорю-балакаю• Изменено 27 августа 2025
Чоловік забороняє курити
Каже,що якщо хочу курити то маю вкладатися в сімейний бюджет наполовину ,а це не можливо ,бо я таких грошей ,як він не зароблю
Це взагалі нормально щось забороняти іншій людині незалежно від її заробітку?
Сам же курить.
Бачу жінок котрі не працюють і курять ,їм чоловік не забороняє нічого
Сам же курить.
Глаза_в_3_карата• 27 августа 2025
Я чогось вирішила що він хвилюється через ваше здоров´я і красу..а прочитала повний пост і розчарувалась- просто жлоб !
75В• 27 августа 2025
Придурок какой-то. Это ваше дело. Или он мыслит стереотипами, что женщинам некрасиво курить?
Дівчина Гілмор• 27 августа 2025
Дивно, що він вам забороняє, а сам курить. Ви ж і так дим його вдихаєте.
Трільчиха• 27 августа 2025
Це 2-3 тисячі на вітер, ще й шкода здоров´ю, особливо жіночому якщо плануєте материнство. Забороняти не можна якщо спільний бюджет, але палити то дурня, Авторе, незалежно від заробітку.
Говорю-балакаю
• 27 августа 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Куріть з подругою, а не з ним)
Немає подруг
Говорю-балакаю
• 27 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
21 век, какие запреты?!? Тем более сам курит
Теж так думаю
Говорю-балакаю
• 27 августа 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
И я бы запрещала. Чего ещё не было.
Навіщо?
Ananasprotivogaz• 27 августа 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Навіщо?
Зачем мне курящий в доме? Такое мне не надо
ПуГоФФка• 27 августа 2025
Взагалі не правильно
Мені мій чоловік, тоді хлопець, забороняв курити. Мені було 18, мене це і дратувало, і водночас було мило, типу переживає за мене.
Зараз, коли мені 31 він х*р шо заборонить
Секретница• 27 августа 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Каже то знайти собі такого,який не буде звбороняти
Так знайдіть і переїдьте.
І поки не компенсує за моральне насилля - не повертайтечь.
Боневтікла• 27 августа 2025
Ответ дляPrervana
Он вас брал в жены курящую? Бачили очи шо купували, как говорят. Какие теперь претензии?
тоді ж вона курила за свої, а зараз з його кишені тягне. жлобу не подобається.
Ananasprotivogaz• 27 августа 2025
Ответ дляKittaa
І часто вас слухають коли ви щось забороняєте?😂
Конечно. Мой дом, мои правила
Борисфенка• 27 августа 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
То так і зробіть.
Боневтікла• 27 августа 2025
Ответ дляPrervana
Был бы жлоб, а претензии найдутся. Не будет она курить - так он пристебется, что трусов ей 20 штук надо, а могла бы в двух ходить
ага. и тряпочки вместо прокладок. а еще лучше- сено. вообще бесплатно.