ogaovast• 28 августа 2025
Мадяр-"Та засуньте в ДУПУ собі ваші санкції,у вас же руки по лікоть в крові!"
Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Мадяр Бровді різко відреагував на рішення Будапешта заборонити йому в’їзд до Угорщини та країн Шенгену. Він звинуватив угорську владу в купівлі російської нафти, з прибутків якої Москва фінансує виробництво ракет і дронів для атак по Україні.«Засуньте в дупу, пане «танцюрист на кістках», ваші санкції та обмеження на відвідування Угорщини», — відповів військовий міністру закордонних справ Угорщини Петеру Сіярто.
Також Мадяр зауважив, що обмеження на поїздки до країн Шенгенської зони — це «дивний гумор Будапешта».
Тоді як заяви про нібито загрозу суверенітету Угорщини через удари по нафтопроводу Дружба військовий назвав популізмом.
«Але памʼятайте чорно-білу позицію етнічного угорця, українського військового, командира Птахів ЗСУ: маслаючи за нафтопровід Дружбу, ви захищаєте не суверенітет Угорщини, а власні брудні кишені, наповнені підсанкційною дешевою сировиною».
Він наголосив, що через купівлю російської нафти влада Угорщини причетна до примноження «кривавих грошей», які потім «летять» по мирних містах України ракетами та дронами.
«Ваші кінцівки — по лікоть в українській крові. І ми будемо це пам’ятати. Без претензії на політику», — резюмував Мадяр.
Як повідомлялося, сьогодні міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто оголосив що українському військовому командиру, який керував ударом по нафтопроводу Дружба, заборонили в’їзд до Угорщини та країн Шенгенської зони. Згодом інформацію підтвердили у прем’єр-міністра Віктора Орбана.
Нагадаємо, Мадяр кілька разів протягом серпня повідомляв про удари по російських нафтових заводах та нафтопроводу Дружба. Згодом цю інформацію підтвердив Генштаб ЗСУ. За тиждень було атаковано два нафтопереробні заводи росіян, а також дві станції нафтоперекачування на нафтопроводі Дружба, який сполучає Росію з Європою.
Ответ дляogaovast
на орбана и сиярто у пуйла есть страшный компромат-секс с мальчиками и подростками девочками,фото виде голышом в сауне,видео как брали взятки,коррупция и тупо отстегивание пуйлом им сумасшедшего бабла.они на крючке у адольфа путина
На этих пи..ов компромат, на трампона компромат. Импотенты какие то, не мужики. Грохнули б скопом ту моль плешивую и дело с концом
Ответ дляlilul990
Цинічний світ. Мадяр розкидав по фактам. Орбан верещить як недорізана свиня через свої статки
Коли вже люди нажруться цими грошима? Одною ногою в могилі а все гребуть.
орбана и сиярто ждет виселица когда сплывет компромат весь мир офигеет.старые пердуны хорошо резвились
Ответ дляogaovast
Не розумію в чому компромат. Сильні світу цього роблять що завгодно ’мальчікі, дєфачкі’ це ще дуже суромнєнько
Ответ дляogaovast
Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга.
’Якщо російська труба важливіша за українських дітей, убитих Росією сьогодні вранці, - це моральний занепад. Угорщина опинилася на хибному боці історії. Ми відповімо дзеркально’, - сказав Сибіга.
Нагадайте через яку країну йдуть труби з газом і нафтою із РФ в Європу? хто допомогає РФ заробляти валюту на ринку ЄС?
Ответ дляcoch100
А кто в Индии покупает ту же самую нефть из рашки?
Смешные люди)
Та я нічого проти не маю, тільки бізнес і нічого особистого, війна це для бидломаси, а нормальниє пацанчикі бабки заробляють, все нормально, якщо дядя з вусами приніс чемодан с баксами в офіс то чого...а плєбс схаває, плєбс буде кричати що наш президент найвеличнейвшивий лідер сучасності
Ответ дляalex-3f3c
Интересно за транзит трубы как деньги берут?))
Missis Виктория• 29 августа 2025
Ответ дляogaovast
Блин, там по ходу и на краснова у него что-то есть не слабое, раз такая канитель происходит(