Сама собі лікар• 28 августа в 22:48

Колегу підвищили на роботі

Кілька днів тому я дізналась, що мою колегу по роботі підвищили, з простого працівника вона зараз стала керівником відділу. Скажу відразу, що я не претендувала на цю посаду, так як працюю в іншому напрямі нашої фірми. Просто мені здалось, що в неї бракує досвіду, в компанії вона працює лише рік, раніше на керівній посаді не працювала. А зараз наш керівник вирішив призначити її керівником. Постійно хвалить її, каже, яка вона молодець, відповідальна, розумна. В неї були не найкращі показники порівняно з іншими. Як думаєте, чому її призначили керівником?
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:05
Ответ дляНесу добро людям
Не так важны навыки, как умение ладить с начальством ) девочка молодец
Вона заучка і всьому погоджується з керівництвом
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:06
Ответ дляОцененная
То вам так здається.Я вам навіть скажу більше по своєму досвіду,майже кожній людині здається,що вона одна працює і всі інші на роботі нічого не роблять)))
Якщо її підвищили, значить на це заслуговує, в крайньому разі так вважає, керівник,і не вам оцінювати її розумові здібності.Піклуйтеся краще про те,щоб підвищили вас)))
В мене посада значно вижча ніж в неї)
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:07
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Її керівник вважає інакше. А вас, вибачте, хто наділив правом оцінювати?
Мені не зрозуміло, чому він вважає інакше. Ще недавно вона хотіла взагалі звільнитись з роботи, а зараз її вже призначили керівником
Ответ дляОябунчик
Повышают не всегда из-за качества работы, можно хоть в 5 раз больше других делать и никто не заметит. Повышают обычно тех, кто нравится в общении и кто умеет находить общий язык со всеми
Я б не сказала, що вона вміє з усіма домовлятись
Бритоножка• 28 августа в 23:12
Блін, ото б я про таку фігню переживала
Своего не предлагать• 28 августа в 23:15
Ответ дляСама собі лікар
Удобна так, я б не сказала, що може з усіма домовитись
Назначил вашу подругу руководитель мужчина?
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:16
Ответ дляСвоего не предлагать
Так
Своего не предлагать• 28 августа в 23:16
Ответ дляСама собі лікар
Так
Охмурила его, наверное
Своего не предлагать• 28 августа в 23:18
Ответ дляСама собі лікар
В мене посада значно вижча ніж в неї)
Почему вы постоянно пишете «вижча»?
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:18
Ответ дляСвоего не предлагать
Охмурила его, наверное
Вона заміжня, а він одружений
Своего не предлагать• 28 августа в 23:19
Ответ дляСама собі лікар
Вона заміжня, а він одружений
Одно другому не мешает, ей 25 лет и она полна сил и энергии!)
ПультОт_БМВ• 28 августа в 23:20
Ответ дляСама собі лікар
Це не жаба, я ж написала, що я працюю в іншому напрямку. Але я знаю як вона працює, тому мене це здивувало
Робіть свою роботу і не лізьте в те, що вас не стосується
Жена миллионера• 28 августа в 23:26
Ответ дляСама собі лікар
Вона не дуже розумна, їй 25 років лише
Блат. Чья то дочка, любовница или родственница. Ничего удивительного
Мастер Класс• 28 августа в 23:29
Мы не ясновидящие.
Почему ее назначили знает только тот, кто назначил. А гадать можно бесконечно.
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:29
Ответ дляЖена миллионера
Ні, у нас новий керівник з іншого міста. А вона з не багатої сім´ї, десь з села, так, що блат точно ні
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:31
Ответ дляСвоего не предлагать
Ні, цей варіант відпадає. У нас керівник з іншого міста, він рідко у нас працює
Своего не предлагать• 28 августа в 23:33
Ответ дляСама собі лікар
Значит, чем то ему импонирует
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:36
Ответ дляСвоего не предлагать
Значит, чем то ему импонирует
Вона симпатична
Жена миллионера• 28 августа в 23:36
Ответ дляСама собі лікар
Ну значит шото соображает. Возможно увидели потенциал. Например,на моей прошлой работе любили повышать молодых. 20 с чем-то лет. А вот те, которым за 30, считались утиль
Своего не предлагать• 28 августа в 23:39
Ответ дляСама собі лікар
Вона симпатична
Вот и ответ на ваш вопрос
автор Сама собі лікар • 28 августа в 23:42
Ответ дляСвоего не предлагать
Вот и ответ на ваш вопрос
Таких багато, але цього замало, щоб стати керівником
Своего не предлагать• 28 августа в 23:43
Ответ дляСама собі лікар
Автор, если вы не претендуете на её место, какая вам разница?
Не справится - уволят
Прагматик флегма• 28 августа в 23:53
Скорее всего, у нее развиты софт скиллы и она способна к обучению, с ней приятно иметь дело и она внушает доверие
Мюллерная• 29 августа в 11:10
Ответ дляСама собі лікар
Я працюю в іншому напрямі нашої компанії, і посада в мене вижча, ніж в неї
От поки у вас посада ’ВИЖЧА’, у вас не має шансів.