Щепотка_совести• 22 августа в 21:00
Чому мені запропонували цю посаду
В компанії працюю майже рік звичайним менеджером, а зараз мені запропонували підвищення. Мені 26 років, на керівній посаді ніколи не працювала. Дуже хвилююсь чи впораюсь і взагалі не розумію, чому саме мені запропонували підвищення. Ви б погодились спробувати?
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:07
Ответ дляДівчина Гілмор
А яка різниця в зп?
15 тисяч
Белоснежко• 22 августа в 21:07
Естественно. Не боги горшки обжигают. Даже если не справитесь совсем- строчка в резюме у вас будет. Прекрасный задел на будущее.
Дівчина Гілмор• 22 августа в 21:08
Ответ дляPrervana
Вы будете материально ответственны на новой должности?😏
Думаєте є подвох?
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:08
Ответ дляPrervana
Ні. Але в обов´язки входить організація роботи працівників, відрядження до інших міст, навчання нових працівників, аналіз ринку
КлавдіяЧерепиця• 22 августа в 21:08
Всегда надо пробовать что-то новое, если руководство считает, что вы справитесь, значит у них на это есть основания.
Ваша задача подтвердить, что повышение было вам дано не просто так
Ответ дляЩепотка_совести
Ну вы уточните, какие конкретно последствия вас ожидают на новой должности за факапы) а то знаете ли, есть такие должности, куда своих лучших не поставят. Своих жалко😆
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:12
Ответ дляPrervana
Дякую) в понеділок маю сказати рішення, то уточню обов´язково нюанси.
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:14
Ответ дляPrervana
Когда узнаете, возьмите паузу в виде ’я должна обдумать, дайте мне 1 день’ и приходите к нам с подробностями)
Ахах, так і зроблю)
ЯниЯ• 22 августа в 21:14
Ответ дляЩепотка_совести
а що сталось з попереднім керівником?
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:16
Ответ дляЯниЯ
а що сталось з попереднім керівником?
Нічого) це нова вакансія.
Поліпривіт всім• 22 августа в 21:18
Возможно, нет ишака больше, чтоб взгромоздить это. И манипулировать людьми в 26 лет очень легко. Но пусть я ошибаюсь, и все у вас сложится легко
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:18
Ответ дляЯниЯ
тоді погоджуйтесь)
Дякую) напевно спробую все таки.
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:19
Ответ дляПоліпривіт всім
І я хвилююсь через
Поліпривіт всім• 22 августа в 21:23
Ответ дляЩепотка_совести
І я хвилююсь через
Будьте начеку в любом случае
З вишневого садка• 22 августа в 21:24
Ответ дляЩепотка_совести
Нічого мега складного. Ризикуйте і впевнена все вийде. Зараз проблемка з кадрами, в вас побачили потенціал до розвитку, тому скористайтесь шансом.
бювет_в_обед• 22 августа в 21:37
А ви у звичайній роботі за рік демонстрували якісь лідерські, організаційні якості, або аналітичні? Якщо ні, то пропозиція підстава(
Вишневий цвіт• 22 августа в 21:38
Звичайно ж йти. Краще спробувати, ніж жалкувати потім що злякалась. Все вийде.
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:53
Ответ длябювет_в_обед
Організаційні так, а лідерські складно сказати, так як працюю менеджером з продажу. Але продаю доволі складний для жінки товар, вивчила всі технічні особливості, тонкощі. Постійно покращую свої знання
Щепотка_совести
• 22 августа в 21:53
Ответ дляВишневий цвіт
Дякую)
Дівчина Гілмор• 22 августа в 21:54
В мене декілька питань. Ви вже бачили колектив яким будете керувати? Який вік, гендер, куди подівся їх старий керівник? Вам буде дозволено когось звільнити або набрати новий колектив? Хто буде вашим замом на період відпустки?
Щепотка_совести
• 22 августа в 22:00
Ответ дляДівчина Гілмор
1. Бачила. Молоді люди до 30 років, є як дівчата, так і чоловіки.
2. Старого керівника не було, це нова посада.
3. Частково. Рішення буде приймати керівник, що буде наді мною, я (якщо буду працювати)
4. Ніхто, обов´язки буде виконувати керівник, що вище мене
Дівчина Гілмор• 22 августа в 22:04
Ответ дляЩепотка_совести
Ага, значить є над вами керівник. Тоді і звітувати на нарадах буде він. Розслабтесь, нічого страшного, але по звітах той керівник буде дрючтии вас. Вам в свою чергу треба буде навчитися дрючити інших, щоб встигали вчасно і без помилок робили свої завдання. Типу менеджер