НаБалКоніХодять• 29 июля 2025
Як би ви поставились до такого?
До нас прийшов новачок в офіс пів року тому, я його навчала, вводила в курс справи. Нещодавно проговорився за зп, вона в нього як виявилось на 30 % більша ніж моя, при тому що більшість роботи роблю я, і його повинна контролювати і допомагати задачі закривати. Говорила з керівником, він сказав, що нічим не може допомогти, так треба( роботу люблю, але несправедливість дратує
Тепличная• 29 июля 2025
Досадно бы было. Наверно обиделась бы внутри себя и стала другую работу искать неспешно. Если есть конечно с такими же условиями но больше ЗП.
Я когда видела несправедливость я все же обижалась никому не говорила но понимала настал момент когда надо задуматься о том чтобы что то менять. Просто так бы это не прошло мимо меня. Я бы затаила обиду и искала пути решения.
Усміхайлик• 29 июля 2025
А ви не можете себе відокремити від цього новенького?
От є ви. Є ваша робота яку ви продаєте роботодавцю за N сумму.
Яка вам різниця за скільки він купує цю роботу у інших співробітників
Засомневаю• 29 июля 2025
кум, сват, брат
вас кинули, може вже і планували прибрати давно, а на ваше місце його
НаБалКоніХодять
• 29 июля 2025
Ответ дляУсміхайлик
В нас з ним практично всі задачі пов´язані, і він так повільно все робить, через це затягуються процеси
Засомневаю• 29 июля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
автор, я би звільнилась прям сьогодні і шукала іншу роботу, тут варіантів немає більше, хай самі гребуться
Усміхайлик• 29 июля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Тоді ідіть до керівника і просіть підвищення зарплати.
Але не тому що у Діми більше.
А вкажіть все що ви робите окрім своїх безпосередніх обов´язків.
Тоді це виглядатиме як ’ моя робота коштує дорожче бо...’
А не дитяча позиція ’ а чому Дімі 30 а мені 20’
Але не тому що у Діми більше.
Аноним Советчик• 29 июля 2025
У подібній ситуації просто влаштувала керівництву істерику.
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
Причому сумарно підняли зп на 60%, аби я не кричала і не звільнялася прямо сьогодні
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
Усміхайлик• 29 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Звільнитися завжди можна. За цим діло не стане.
Але по перша автор можливо любить свою роботу, в по друге і так розмір зарплати не поганий
Засомневаю• 29 июля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Але не тому що у Діми більше.
Вона вже ходила, керівників сказав ні, ну той сам керує далі
Засомневаю• 29 июля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Це гнила контора, яка її кине і уже це зробила, любить свою роботу сміх
Усміхайлик• 29 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Вона прийшла до керівника з питанням чому Дімі платять більше.
Розумієте різницю
Засомневаю• 29 июля 2025
Ответ дляУсміхайлик
Розумієте різницю
Уже не важливо це
Mrs.Sexuality• 29 июля 2025
я автор заметила, что у нас так у работодателей принято что ли, старым з.п. не поднимать, а новых брать на большую, я бы вам посоветовала подойти к руководству и сказать что вы нашли работу на большую з.п. и будете уходить, но! будьте аккуратнее, если вас хотят заменить этим сотрудником, то скажут скатертью дорога..лучше же 1 платить на 30% больше чем 2 людям, он справится один, какой объем работы?
Тепличная• 29 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
І сказала, що буду шукати нову роботу.
Швидко знайшли резерви підняти мені зп.
Какая вы молодец
Тепличная• 29 июля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Тут надо подготовиться найти работу и сказать что вас там берут
МинерАлочка• 29 июля 2025
Так перестаньте помогать новичку , отмораживайтесь, саботируйте его просьбы и так далее. Если решите помогать , то только за деньги и оплата почасовая )
НаБалКоніХодять
• 29 июля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Думаю, що він справиться один, так як нічого особливого в цій роботі немає, це зараз так, бо є я, яка все бігає, робить, бо спрос з мене(
Mrs.Sexuality• 30 июля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
ну значит вас заменят рано или поздно, поэтому начинайте искать новую работу..