Крем для арбуза• 28 августа в 22:56
Підтяжка шкіри після схуднення. Поділіться якщо робили
Чудо в декрете• 28 августа в 22:59
Не робила, схудла тільки на 20кг, хочу ще 10кг, поки ніяк, а при вазі 73кг, ні ліпо, ні абдоміно, ні брахіопластику робити сенсу немає
Столічна штучка• 28 августа в 23:10
Ответ дляЧудо в декрете
За який період ви так багато ваги скинули?
Чудо в декрете• 28 августа в 23:10
Ответ дляСтолічна штучка
За півроку, я не поспішаю.
Якщо бути точною, я почала на початку березня, з червня вага коливається в межах 69-73кг
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:15
Ответ дляЧудо в декрете
Мене більше за все цікавить підтяжка шкіри ніг. Вже придивилася декількох хірургів для консультації, але хотіла почути особистий досвід
Хтомолодець? Я!• 28 августа в 23:16
Если вам до 40 то сама подтянется. Контрастный душ, обёртывания всякие и время. Если 40+ то, бесполезно все.
Чудо в декрете• 28 августа в 23:16
Ответ дляКрем для арбуза
А там вже є що обрізати? Бо в мене жирок ще тримається
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:17
Ответ дляЧудо в декрете
Вже є, а буде ще більше
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:18
Ответ дляХтомолодець? Я!
Хірургія безкорисна?
Чудо в декрете• 28 августа в 23:18
Ответ дляКрем для арбуза
Вже є, а буде ще більше
Ну тоді не закривайте тему, я із задоволенням послухаю про ваш досвід))
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:18
Ответ дляЧудо в декрете
Може вам і не знадобиться)
Чудо в декрете• 28 августа в 23:19
Ответ дляКрем для арбуза
Може вам і не знадобиться)
Сподіваюсь, але хто зна, хто зна
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:20
Ответ дляЧудо в декрете
Сподіваюсь, але хто зна, хто зна
В мене - 40 кг, а буде ще 10. Це багато(. Хоча з руками все гуд
Хтомолодець? Я!• 28 августа в 23:20
Ответ дляКрем для арбуза
Хірургія безкорисна?
Хирургию я не брала в учёт, наверное да - этои единственный метод.
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:20
Ответ дляХтомолодець? Я!
Питання було лише про хірургію
Чудо в декрете• 28 августа в 23:21
Ответ дляКрем для арбуза
А як вам це вдалося? Не було такого застою як у мене?
В мене вже просто відчай, уривається терпець, хочеться плакати і їсти
Хтомолодець? Я!• 28 августа в 23:21
Ответ дляКрем для арбуза
Питання було лише про хірургію
В названии темы просто подтяжка кожи.
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:22
Ответ дляЧудо в декрете
Було ще гірше)
Я вже мабуть всі 80 скинула, але були відкати
Але вже зараз я знаю, що спорт і підрахунок калорій працюють
Чудо в декрете• 28 августа в 23:23
Ответ дляКрем для арбуза
Було ще гірше)
В мене зал три рази на тиждень, з тренером, харчування 6/18, пілатес і масаж, а вага стоїть хоч лусни, хочеться усе покинути і їсти
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:25
Ответ дляЧудо в декрете
А кбжв?
Чудо в декрете• 28 августа в 23:26
Ответ дляКрем для арбуза
А кбжв?
Притримуюсь, рахую в «таблиці калорійності»
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:26
Ответ дляЧудо в декрете
Можливо мало вуглеводів, можливо багато фруктози, а можливо взагалі не доїдаєте
Чудо в декрете• 28 августа в 23:28
Ответ дляКрем для арбуза
Ой, я вже і глистів травила, і пробіотики пила, і деякі продукти виключала, і деякі навпаки включала, треба мабуть трохи голову пролікувати, може попустить)
Крем для арбуза
• 28 августа в 23:29
Ответ дляЧудо в декрете
Хай все вдасться
Все возможно• 29 августа в 06:12
Ответ дляЧудо в декрете
Сколько у вас дневная калорийность? Плато любит тех, кто слишком урезает калории.
SnowMaiden• 29 августа в 11:26
Ответ дляКрем для арбуза
Хирургия тела мне не показана, но очень много смотрю обзоров пластических хирургов, запланирован фейслифтинг, так вот, хирурги говорят, что именно подтяжка ног это очень сложная операция с
непредсказуемым исходом, слишком большая площадь воздействия, очень много лимфоузлов, риск травматизации и тд. Это должен быть специалист именно в данном сегменте хирургии. Посмотрите в ТТ, там
много бариатриков, которые сбросили 50-
100кг, показывают тело и результат пластики. Руки да, можно, хотя тоже результаты не айс, а вот ноги все обсуждают, а чтобы до/после с фото/видео, не встречала.
Если возраст до 40, можно надеяться на естественное восстановление, питание высркожировое низкоуровневое поможет, в кето сообществе много тем-отзывов о сбросе без глобального обвисания, люди пишут, что сало, масло, жирное мясо ежедневно, костные бульоны и тд. На так называемом ПП получаются шарпеи имхо
много бариатриков, которые сбросили 50-
Крем для арбуза
• 29 августа в 11:44
Ответ дляSnowMaiden
много бариатриков, которые сбросили 50-
Дякую. Вже точно сама шкіра не справиться, на жаль
І операцію не дуже хочеться робити, але буду ще думати. Рф+полімолочка непогано спрацювали на внутрішній поверхні
Чудо в декрете• 29 августа в 12:02
Ответ дляВсе возможно
Ні, в мене зараз 1400-1500
Крем для арбуза
• 29 августа в 14:58
Ответ дляЧудо в декрете
Ні, в мене зараз 1400-1500
В мене на дефіциті 1850