Сегодня не целуюсь• 29 августа 2025
Хто ще в планах має поїхати на оз.Синевір...
Не вагайтеся, їдьте. Мої емоції сьогодні не вчухають, це неймовірно! Якщо брати екскурсії, то взагалі вау, за 5 годин і озеро, і центр реабілітації ведмедів,, і біо парк з ламами, оленями та верблюдами, ви ходите і контактуєте з ними, в мене моркву з сумки діставали)) ще завтра водоспад Шипіт, також думаю враження будуть класні) фото мало, відео в основному, з біопарку відео багато, кому буде цікаво, зроблю скріни))
Протру пилюку• 29 августа 2025
Ответ дляЯ не тону
Підйомник не зупинявся? Були 21 році там і в них яках деталь перегрівалася і поки до верху доїхали, я вже 20 разів вмерла від страху- це було з довгими зупинками. З верху спускали всіх на джипах.
Не зупинявся, все ок
Протру пилюку• 29 августа 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
А зараз звідки екскурсії брали? Де зупинились?
Солочин. Тут садиби, зняли кімнату. Красиве місце, все чисто, гарно, басейн. Поряд санаторій Квітка пооорини, там гарний парк, і можна якісь процедури пройти, масаж, критий басейн, ціни помірні. Ми вже 3 тижні тут, завтра додому в Київ.
Куратор дебошей• 29 августа 2025
Автор, ви з якоюсь турфірмою поїхали з Києва? Я влітку їздила самостійно, так втомилась, тепер хочу щоб хтось все організував
Куратор дебошей• 29 августа 2025
Ответ дляПротру пилюку
Їздили минулого року зПоляни. Екскурсія вийшла на цілий день. Ще заїхали на підйомник на канатну дорогу, і на Шипіт на зворотньому шляху. Ну і в колибу. Море вражень. Ми з сином були в захваті. Всім всім всім рекомендую. Зараз теж тут відпочиваємо. Сьогодні їздили на термали і в аквапарк Косино. Ще відвідали Мукачево, Ужгород, замки Шенборна і Сент Міклош. Обожнюю Закарпаття
А що по грошах вийшло?
Небалувана Галя• 29 августа 2025
Ответ дляПротру пилюку
Можете розказати в якій садибі жили і що по цінам?
Губка Боб• 29 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я одна кому там не сподобалось?)
Ну як не сподобалось, гарно, але гарних місць багато, ніякого вау, здалека я б вдруге туди не поїхала, озеро з чистим повітрям, як озеро
Я теж розчарована залишилась. Жили в Пилипці, де Шипіт, їздили на екскурсію по всім тим місцям, що і автор. Ми з подругою присіли відразу біля стежки на під´йомі на Синевір, і якось так було, що ті хто піднявся, виплескуаав тут же свої емоції. Так от, жодного Вау ми не почули, було таке типу ’Це що? Та в мене ставок у городі краще’, ’боже і це ради оцього болота ми сюди лізли?’ Ми з подругою сиділи і тільки переглядувались - значить не тільки ми від нього очікували більших вражень. Екопарк по дорозі - ну таке, хто був у харківському Фельдмана, або навіть у Ковалівці полтавський, той не вразиться розміром і контентом у закарпатському. Ну хіба що 3 кізочкі і 2 лами дитині покормити. Ведмежатник сподобався. Хто йде - беріть трошки яблучок, ведмедики випрошують і забавно ловлять. Шипіт - людей дуже багато, особливо вдень, локація приємна, але не друг у друга по головах. Та й на неї треба 15-30 хвилин всього. А, ну ще поруч можна піднятися на Гимбу. Це ще година (пішки ця екскурсія підійматися не буде, джипи - то швиденько). Якщо здалеку їхати, я б подумала, чи варто.
Протру пилюку• 29 августа 2025
Ответ дляНебалувана Галя
В Солочині ж центральна вулиця, місцеві називають її Рубльовка. Про неї я дізналась на Порадниці, дякую дівчатам)). Ми жили на віллі У Галі. Кімната на двох з ванною 1000грн. Кухня спільна, але ми не готували. Зранку бутерброди, чай, можна замовити сніданки на сусідній віллі по 150грн. Потім їздили по екскурсіям, інколи вечеряли в ресторані Квітки полонини або там недалеко є піцерія, піца на дровах. На цій вулиці всі вілли схожі, відкриваєте Гугл карти і дзвоните: Соломія, Мрія, Августин, Віват, Неля. Якісь зі сніданками, якісь з басейнами, ціни теж трохи відрізняються. Взагалі мені сподобалось, наступного року теж приїдемо. Але я така людина, яка скрізь бачить позитив. Наприклад екскурсія на Синевир для мене була вау, не так саме озеро, як дорога до нього, шикарна природа, підйомник в краєвиди, і інші локації по дорозі. Я відвідала близько 30 країн, сподобалось все і скрізь))
Сегодня не целуюсь
• 29 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ні, я сама на букінгу житло забронювала, а тут вже в готелі мені дали контакти водія який возить на любі екскурсії. Забирає біля готелю, і через 5-6 годин привозить назад. На всіх локаціях чекає, і розповідає скільки ви маєте часу наприклад на озері, потім їде на іншу локацію і знову там гуляєте, потім на наступну і т.д.