Сегодня не целуюсь• 29 августа в 00:04

Хто ще в планах має поїхати на оз.Синевір...

Не вагайтеся, їдьте. Мої емоції сьогодні не вчухають, це неймовірно! Якщо брати екскурсії, то взагалі вау, за 5 годин і озеро, і центр реабілітації ведмедів,, і біо парк з ламами, оленями та верблюдами, ви ходите і контактуєте з ними, в мене моркву з сумки діставали)) ще завтра водоспад Шипіт, також думаю враження будуть класні) фото мало, відео в основному, з біопарку відео багато, кому буде цікаво, зроблю скріни))
Протру пилюку• 29 августа в 08:29
Ответ дляЯ не тону
Підйомник не зупинявся? Були 21 році там і в них яках деталь перегрівалася і поки до верху доїхали, я вже 20 разів вмерла від страху- це було з довгими зупинками. З верху спускали всіх на джипах.
Не зупинявся, все ок
Протру пилюку• 29 августа в 08:31
Ответ дляПригаю-цибаю
А зараз звідки екскурсії брали? Де зупинились?
Солочин. Тут садиби, зняли кімнату. Красиве місце, все чисто, гарно, басейн. Поряд санаторій Квітка пооорини, там гарний парк, і можна якісь процедури пройти, масаж, критий басейн, ціни помірні. Ми вже 3 тижні тут, завтра додому в Київ.
Куратор дебошей• 29 августа в 09:20
Автор, ви з якоюсь турфірмою поїхали з Києва? Я влітку їздила самостійно, так втомилась, тепер хочу щоб хтось все організував
Куратор дебошей• 29 августа в 09:21
Ответ дляПротру пилюку
Їздили минулого року зПоляни. Екскурсія вийшла на цілий день. Ще заїхали на підйомник на канатну дорогу, і на Шипіт на зворотньому шляху. Ну і в колибу. Море вражень. Ми з сином були в захваті. Всім всім всім рекомендую. Зараз теж тут відпочиваємо. Сьогодні їздили на термали і в аквапарк Косино. Ще відвідали Мукачево, Ужгород, замки Шенборна і Сент Міклош. Обожнюю Закарпаття
А що по грошах вийшло?
Небалувана Галя• 29 августа в 09:31
Ответ дляПротру пилюку
Можете розказати в якій садибі жили і що по цінам?
Губка Боб• 29 августа в 10:23
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я одна кому там не сподобалось?)
Ну як не сподобалось, гарно, але гарних місць багато, ніякого вау, здалека я б вдруге туди не поїхала, озеро з чистим повітрям, як озеро
Я теж розчарована залишилась. Жили в Пилипці, де Шипіт, їздили на екскурсію по всім тим місцям, що і автор. Ми з подругою присіли відразу біля стежки на під´йомі на Синевір, і якось так було, що ті хто піднявся, виплескуаав тут же свої емоції. Так от, жодного Вау ми не почули, було таке типу ’Це що? Та в мене ставок у городі краще’, ’боже і це ради оцього болота ми сюди лізли?’ Ми з подругою сиділи і тільки переглядувались - значить не тільки ми від нього очікували більших вражень. Екопарк по дорозі - ну таке, хто був у харківському Фельдмана, або навіть у Ковалівці полтавський, той не вразиться розміром і контентом у закарпатському. Ну хіба що 3 кізочкі і 2 лами дитині покормити. Ведмежатник сподобався. Хто йде - беріть трошки яблучок, ведмедики випрошують і забавно ловлять. Шипіт - людей дуже багато, особливо вдень, локація приємна, але не друг у друга по головах. Та й на неї треба 15-30 хвилин всього. А, ну ще поруч можна піднятися на Гимбу. Це ще година (пішки ця екскурсія підійматися не буде, джипи - то швиденько). Якщо здалеку їхати, я б подумала, чи варто.
Протру пилюку• 29 августа в 10:53
Ответ дляНебалувана Галя
В Солочині ж центральна вулиця, місцеві називають її Рубльовка. Про неї я дізналась на Порадниці, дякую дівчатам)). Ми жили на віллі У Галі. Кімната на двох з ванною 1000грн. Кухня спільна, але ми не готували. Зранку бутерброди, чай, можна замовити сніданки на сусідній віллі по 150грн. Потім їздили по екскурсіям, інколи вечеряли в ресторані Квітки полонини або там недалеко є піцерія, піца на дровах. На цій вулиці всі вілли схожі, відкриваєте Гугл карти і дзвоните: Соломія, Мрія, Августин, Віват, Неля. Якісь зі сніданками, якісь з басейнами, ціни теж трохи відрізняються. Взагалі мені сподобалось, наступного року теж приїдемо. Але я така людина, яка скрізь бачить позитив. Наприклад екскурсія на Синевир для мене була вау, не так саме озеро, як дорога до нього, шикарна природа, підйомник в краєвиди, і інші локації по дорозі. Я відвідала близько 30 країн, сподобалось все і скрізь))
автор Сегодня не целуюсь • 29 августа в 18:15
Ответ дляКуратор дебошей
Ні, я сама на букінгу житло забронювала, а тут вже в готелі мені дали контакти водія який возить на любі екскурсії. Забирає біля готелю, і через 5-6 годин привозить назад. На всіх локаціях чекає, і розповідає скільки ви маєте часу наприклад на озері, потім їде на іншу локацію і знову там гуляєте, потім на наступну і т.д.