Ні за холодну воду• 21 августа в 15:49
Порадьте базу відпочинку під києвом
Ми хочемо із подругою на вихідні поїхати без дітей і трохи відпочити. Купання-загарання - вітаються, але може вже не сезон. І щоб помннше шахедів. Можливо географічно хтось орієнтується. Куда податися? Лакшері не обов‘язково, но і не бомж стайл.
Бабайко• 21 августа в 15:54
Ластівка, майте на увазі, не в спокійному районі. В мене друзі нещодавно продали в тому районі будинок, бо було дуже нестерпно.
Ні за холодну воду
• 21 августа в 15:57
Ответ дляCobra 92
Осещина база «Ластівка»
Оно пишуть що воно гучне
Ні за холодну воду
• 21 августа в 15:57
Ответ дляPrervana
Ласточка. Присоединяюсь к комменту выше. Максимально адекватное соотношение цены и качества
Оно пишуть що гучне
Патика-мотика• 21 августа в 15:59
Ответ дляНі за холодну воду
Оно пишуть що гучне
Ну район Вышгорода. Понятно, что это шахедное место, через них всё залетает