Продавчиня кіз• 29 августа в 10:33
Що скажете про чоловіка?
Горлаю зрання• 29 августа в 10:37
зубы норм, 40-45, был с крашеной блондинкой возле заведения под названием ’Прага’
Вбигудях• 29 августа в 11:06
Не доглянутий, хоч зуби і на місці.Борода нерівномірно сива, стирчать у всі боки, якісь проплешини по ній.Краще б згодив ото одопороло.Влни надає вигляд безхатька.
Ваше Высочество• 29 августа в 11:35
Ответ дляВбигудях
У него кстати борода ухоженная , как и он в принципе. На бомжа точно не выглядит