Хтомолодець? Я!• 29 августа в 21:28
Мій шок в шоці від ціни на МРТ
Перший раз завтра робитиму МРТ, бо травмувала ногу і треба зрозуміти що саме. Лікар направив на МРТ, клініка зовсім поруч, бо мені неможна навантажувати ходьбою ногу. Так ось, 1 частина - 4500 грн + 400 грн якщо треба знімок.
Дівчата, це завжди були такі ціни на МРТ? Я думала, ну 1500-2000, но 4500... піду звісно, але... шокована.
Все до блиску• 29 августа в 21:31
Так такі ціни. Але це важлива діагностика в Вашому випадку. Значить лікарю щось під питанням
Сундучок с каникулами• 29 августа в 21:34
Ответ дляKittaa
Робила влітку спину 3600
МРТ завжди було недешево
Всю?Все 4 отдела?
Хтомолодець? Я!
• 29 августа в 21:35
Ответ длякурасаны
у вас не перелом, а что-то другое?
У мене або травмована кістка, або запалення. Нога 2 тижні опухша.
Робила доплер, все норм. А ортопед сказав терміново МРТ, не подобається йому опухлість, типу каже, якщо кістка, то взагалі не можна буде 2-3 ставати на ногу.
Ух яка ж Я• 29 августа в 21:35
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я робила за 500 грн
МРТ? Якої ділянки? Де і коли робили? Взагалі не пам´ятаю таких цін
Карапулька• 29 августа в 21:35
6 или 7 за 3 отдела спины, этой весной. Без контраста. Лор пазухи одни за 2 делала в прошлом году.
Хтомолодець? Я!
• 29 августа в 21:35
Ответ длядама_из_декрета
5800 отдала
Ахрінеть. А яка частина тіла?
Задираю носа• 29 августа в 21:35
Ответ дляВсе до блиску
Тому лікарю аби направити, з кожного пацієнта вони щось мають.І як раніше жили без мрт, я 20 років тому ногу ломала, рентген зробили ,і все там побачили
Ух яка ж Я• 29 августа в 21:36
Ответ дляХтомолодець? Я!
Якщо кістка, то то на рентген, а не на мрт
Блондинка в Шоколаде• 29 августа в 21:36
Ответ дляУх яка ж Я
В інституті травматології по направленню. Плече
Ух яка ж Я• 29 августа в 21:37
Ответ дляЗадираю носа
А якщо мінімум, розрив зв´язок і т.і.?
Хтомолодець? Я!
• 29 августа в 21:37
Ответ дляУх яка ж Я
Якщо не кістка, то рентген не покаже. А МРТ типу покаже все. Тому так і сказав, що рентген це може бути гроші на вітер.
дама_из_декрета• 29 августа в 21:37
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ахрінеть. А яка частина тіла?
Смотрели все, готовилась к операции на молочной железе, и была удивлена когда мне сказали, вам еще надо сделать молочные железы с контрастом так это не информативно и еще давайте 5800…
Ух яка ж Я• 29 августа в 21:38
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви ж написали кістка. Так спочатку робиться рентген,якщо на ньому виключається травмування кістки, тоді вже направляють на мрт
ОбережнаЯ• 29 августа в 21:39
А разве в Украине медицина не доступная и не бесплатная ? Так хаят ту Европу с плохой медициной
Мне бесплатно сделали МРТ, операцию и потом весь уход после
Австрия
Аноним_1857• 29 августа в 21:40
ЗАВЖДИ робимо у М24. Це якщо ви в Києві. Ціна відповідає якості.
Бо мрт це дороге задоволення, то хочеться максимальної точності.
Десь так, але...• 29 августа в 21:41
Шо вы так наговариваете на Украину?Самая доступная медицина в Европе
Задираю носа• 29 августа в 21:41
Ответ дляУх яка ж Я
А якщо мінімум, розрив зв´язок і т.і.?
У меня 20 лет назад был разрыв связок, или перелом под вопросом Рентген не мог точно показать из за страшного отека.Но я месяц не становилась на ногу.Мазала мазью Окопника доктор Тайс.Постепенно опухоль ппрошла.Мне тогда не делали гипс, потому что была очень опухшая нога, просто сильно забинтовали
Б´ю байдики• 29 августа в 21:43
Зайдіть на пркупон, там можна зі знижкою придбати. Я так купувала собі і брату
Задираю носа• 29 августа в 21:44
Ответ дляОбережнаЯ
Австрия
В Австрии операции с вашим диагнозом делают бесплатно. Как и в Италии. Соседке сделали в Италии опухоль мозга, две операции, потом химия, все бесплатно. Но к сожалению она умерла