Хтомолодець? Я!• 29 августа 2025

Мій шок в шоці від ціни на МРТ

Перший раз завтра робитиму МРТ, бо травмувала ногу і треба зрозуміти що саме. Лікар направив на МРТ, клініка зовсім поруч, бо мені неможна навантажувати ходьбою ногу. Так ось, 1 частина - 4500 грн + 400 грн якщо треба знімок.

Дівчата, це завжди були такі ціни на МРТ? Я думала, ну 1500-2000, но 4500... піду звісно, але... шокована.
Пупуговка• 29 августа 2025
Ответ дляЗадираю носа
В Австрии операции с вашим диагнозом делают бесплатно. Как и в Италии. Соседке сделали в Италии опухоль мозга, две операции, потом химия, все бесплатно. Но к сожалению она умерла
До речі, а Італії мою сусідку відправляли до дому при скаргах на рясні місячні. Казали, це норма у вашому віці. Приїхала додому - рак. Нажаль, померла, вже було запізно.
Воленс-неволенс• 29 августа 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Якщо не кістка, то рентген не покаже. А МРТ типу покаже все. Тому так і сказав, що рентген це може бути гроші на вітер.
Ой, Боже, що він ваші 100 гривень рахує…
Даю справку• 29 августа 2025
Автор, ідіть в інший трампункт, скажіть, що впали вчора. Чи підвернули, байдуже. Зроблять рентген безкоштовно. Якщо скажуть, що травма давня - дайте 200 грн за консультацію, так і скажіть , що кошти обмежені
КинДза• 29 августа 2025
Мне нужно было, делать КТ шеи, развести пытались на мрт за 5000
Невгамовна сила• 29 августа 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Нещодавно травмувала ногу, три тижні трималася припухлість. Ставала більшою після навантаження. На другий тиждень зробила рентген, розтягнення зв´язок. Зараз вже майже усе норм. Тому вам потрібен рентген, консультація травматолога, щоб подивився знімок. І спокій для кінцівки.
КинДза• 29 августа 2025
Интересно, почему у нас нет в рассрочку кт или мрт, при том что говеный телефон ито можно так купить
Вот у людей как с куста есть те 4000, для меня открытием было что кт отдельно + контраст например, уже 2 года, так и не сделала, стало лучше... Вроде
КинДза• 29 августа 2025
Когда уже будет страховая медицина нормальная
Невгамовна сила• 29 августа 2025
Ответ дляДаю справку
Я саме так зробила. За знімок лише 100 грн взяли і усе. Єдиний мінус - довго в черзі була.
курасаны• 29 августа 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
У мене або травмована кістка, або запалення. Нога 2 тижні опухша.
Робила доплер, все норм. А ортопед сказав терміново МРТ, не подобається йому опухлість, типу каже, якщо кістка, то взагалі не можна буде 2-3 ставати на ногу.
а рентген уже не котируется?
Даю справку• 29 августа 2025
Ответ дляКинДза
Как и на зубы. На очки. На операции, любые. Нет денег - умирай. А после операции если нельзя работать и содержать некому, тоже
Вот Она Я• 29 августа 2025
Ответ дляKittaa
Робила влітку спину 3600
МРТ завжди було недешево
Так, але в 2018 було 2000 грн, в 2021 році було 2500, а зараз 5000 і більше. Це МРТ поперекового відділу хребта. Що вплинуло на ціну?
dahashutka19• 29 августа 2025
Робили чоловікові безкоштовно, з направленням від лікаря, але потрібно було чекати три тижні.
Я на хвилинку• 30 августа 2025
Таких цен как 1200 уже нет давно. Я в 2020 делала МРТ гм за 1500.
Просто Фіфа• 30 августа 2025
Донька робила гомілкостопний суглоб недавно, ціна близько 2000.
Я в цій же мережі робила гіпофіз, чоловік - теж ногу, але іншу частину. Лікарі нічого поганого про якість зображення не казали, навіть навпаки - один прямо похвалив, що гарно видно, наче 3 Тесла (там апарат 1.5).
Мережа сдс
Kittaa• 30 августа 2025
Ответ дляВот Она Я
Навіть вартість електроенергії, вона значно здорожчала
Кашпо• 30 августа 2025
Робила мрт голови нещодавно -3500 грн, це вже з плівкою+диск, але без контрасту.
Теж в шоці, бо ще й хребет болить і давні проблеми є, а ціни лякають.
Але більше ніж мрт лякають ціни на ліки, які виписав невролог.
Дайте згадаю• 03 сентября 2025
Ответ дляdahashutka19
там аппарати фігові
Дайте згадаю• 03 сентября 2025
автор - покупон