Мейк-ап форева• 04 августа в 08:39
Рентгенографія шийного відділу хребта, або МРТ?
Маю проблеми з шиєю, затверділі м´язи, головні болі, хребці навіть на дотик наче якісь нерівні. Вже воно капітально заважає жити.
Направили на рентген - але думаю, чи це досить інформативний вид дослідження, чи краще зробити МРТ? Або КТ? Бо хочу всерйоз зайнятися своїм хребтом та сходити до декількох лікарів.
п.с. Так, я не спитала це у невролога, який давав направлення. Тупанула, що поробиш
Аль де Барановна• 04 августа в 08:48
Зачем вообще то мрт? У вас обычный остеохондроз и возможно протрузии в шейного отделе? Пойдите к хорошему вертобрологу и он вам все прощупает без облучения мрт
Аль де Барановна• 04 августа в 08:50
Всерьёз занимается хребтом; это постоянная правильная гимнастика+ еще хорошо доска Евминова с инструктором
Дюймовочка• 04 августа в 08:51
Ответ дляАль де Барановна
Кстати да. Автор у вас работая стоя или сидя сколько часов?
Мейк-ап форева
• 04 августа в 08:52
Йой, які ще психіатри та тривожні розлади, в мене остеохондроз мабуть або щось подібне, звідки ви мені таке надіагностували?
Аль де Барановна• 04 августа в 08:55
Ответ дляМейк-ап форева
Я вам и написала, что у вас остеохондроз, если нет грыж, то ничего страшного. Если вы не делаете массаж то очень помогает, курс 10 процедур.
Аль де Барановна• 04 августа в 08:56
Ответ дляЗроблено у 80-х
Це до психіатра
Если вы на учёте у психиатра, то не надо всем советовать!!
Мейк-ап форева
• 04 августа в 08:57
Ответ дляДюймовочка
Та в мене в житті є і те і те. Я зараз багато важке тягаю та фізично працюю - бо ремонт у будинку, також за кермом, буває годин до 4 на день у дорозі
Мейк-ап форева
• 04 августа в 08:58
Ответ дляАль де Барановна
Так, планую сходити, ось думала краще мати з собою дослідження - той самий рентген або щось краще, щоб не ходити по два рази
из_под_тишка• 04 августа в 09:08
Те снимки до лампочки, протрузии есть у всех, вам правильно пишут, начните не со снимков. Походите к остеопату, только не 2 раза, а курс из 10, это решение. Никто из врачей не умеет лечить остеохондроз
Королева спама• 04 августа в 09:21
Ответ дляАль де Барановна
На МРТ нет облучения. Там есть магнитное поле и радиоволны. Абсолютно безвредные для человека.
Королева спама• 04 августа в 09:23
МРТ, конечно, информативнее рентгена. Если есть возможность- я бы делала мрт.
Зроблено у 80-х• 04 августа в 09:36
Ответ дляАль де Барановна
Я не на обліку. Недавно бачила допис доказового психіатра. Описував стан автора - ця зажатісь його профіль :(
Зроблено у 80-х• 04 августа в 09:38
Автор, вище вам радять масаж, а його не можна якщо є кісти. Їх наявність покаже тільки МРТ
SnowMaiden• 04 августа в 10:46
Невролог таким диагнозом обозначает ’что-то непонятное с шеей’. Он вам осматривал?
Рентген тоже показывает картину, только нужно взять снимки или хотя бы на телефон попросить. Для физиотерапевта нужно понимать, что там, протрузии куда, в какую сторону, чтобы не навредить. Делать просто массаж это хорошо, но с разрешения врача.
МРТ для костей это метод выбора, если есть возможность, берите направление и делайте, потом на медицинскую реабилитацию, тоже по направлению
Оце так цабе• 04 августа в 11:00
Ответ дляЗроблено у 80-х
А кісти теж психіатр вилікує, якщо вони є, наприклад?
І взагалі, хоч поцікавтесь переліком можливим захворювань хребта та опорно-рухового апарату, причини та симптоми, а потім вже пишіть щось про психіатра.
Єдине, чим в даному випадку хоч якимось боком може відношення «тривожний розлад» - це підсилення спазму мʼязів. І антидепресантами можна зняти лише частину симптомів, з побічними і тимчасово, а потім зі спиною та шиєю буде лише гірше.
Зроблено у 80-х• 04 августа в 13:21
Ответ дляОце так цабе
А кісти лікуються?
Оце так цабе• 04 августа в 14:49
Ответ дляЗроблено у 80-х
А кісти лікуються?
По-перше, дивлячись які. Інколи необхідне і доцільне хірургічне втручання.
По-друге, мова не лише про кісти.
Отой емодзі, що ляскає себе по обличчю, облиште для ваших «доказових». Взяли моду брати на себе право «лікувати» людей антидепресантами та транквілізаторами, де робити цього не можна. Цим питанням мають займатись неврологи, ортопеди, вертебрологи, за необхідності, реабілітологи та мануальні терапевти.
По-друге, мова не лише про кісти.