Сіґеле-міґеле• 29 августа в 22:27
Хто приймає сертралін
нашого виробництва? Чи є ефект?
Чи, можливо, хтось переходив з золофту на сертралін, то чи зберігався ефект?
Питання виникло тому, що хочу перейти з золофту на наш сертралін, так як він суттєво дешевший. Так, діюча речовина одна, але часто ефективність залежить і від виробника.
Дякую!
Радуга-дуга• 29 августа в 22:30
Я приймала Стимулотон,аналог Золофта.На ньому гірше почувалася ніж на Золофті.Думала спробувати сертралін ,порекомендував фармацевт, але побоялась наслідків
Сіґеле-міґеле
• 29 августа в 22:35
Ответ дляРадуга-дуга
Я переходила з золофту на асентру, теж аналог, і виробник нормальний, krka, але за пару місяців ефект поступово суттєво зменшився. Я подумала, що препарат перестав діяти, та лікар порадив повернутись до золофту, все відновилось
Але є знайомий, який також перейшов на асентру і йому норм
Лорка-хлорка• 29 августа в 22:35
Сіґеле-міґеле
• 29 августа в 22:43
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую, що ви вирішили?
Емотон буде не дуже дешевше, якщо пити по 100 мг.
А стимулотон, то навіть дорожче
І чи знайшли спосіб виписати рецеп по доступних ліках?
А стимулотон, то навіть дорожче
Лорка-хлорка• 29 августа в 22:45
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дякую, що ви вирішили?
А стимулотон, то навіть дорожче
Взяла сьогодні емотон теж дорого
Але поки їх спробую.
Моя подруга приймає есциталопрам самий дешевий і їй добре, проблем немає
Але поки їх спробую.
Лорка-хлорка• 29 августа в 22:48
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дякую, що ви вирішили?
А стимулотон, то навіть дорожче
По доступним лікам треба питатися у лікаря
Я ще не скористалась. Вже як піду до психіатра то запитаю
Сіґеле-міґеле
• 29 августа в 22:49
Ответ дляЛорка-хлорка
Взяла сьогодні емотон теж дорого
Але поки їх спробую.
З есциталопрамом чомусь такої явної кореляції не прослідковувалось, у мене багато хто його приймає різних виробників. Я приймала есцитам, написала в вашій темі, що лише промучалась
Сіґеле-міґеле
• 29 августа в 22:50
Ответ дляЛорка-хлорка
У мене немає з цим проблем, хотіла сказати, що якщо у вас будуть складності, то можу допомогти
Лорка-хлорка• 29 августа в 22:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не знаю що вам сказати
Я у скруті , треба економити, вигідніше за 120 грн ніж за 800 грн
Різниця в ціні дужеее
Лорка-хлорка• 29 августа в 22:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
А як це робити?
Сіґеле-міґеле
• 29 августа в 22:51
Ответ дляЛорка-хлорка
Не знаю що вам сказати
Різниця в ціні дужеее
Так, я теж задумалась. Тим більш, що треба і інші ліки постійно(
Сіґеле-міґеле
• 29 августа в 22:52
Ответ дляЛорка-хлорка
А як це робити?
Сказати лікарю)
Я можу виписати, якщо вам до психіатра складно потрапити
Сіґеле-міґеле
• 30 августа в 00:05
Ответ дляЛорка-хлорка
Взяла сьогодні емотон теж дорого
Але поки їх спробую.
Ви писали, що вже півроку на золофті, а як у вас вага? не набрали?
ДаЗдраПерма• 30 августа в 01:10
Ответ дляЛорка-хлорка
Це я Вам запропонувала зробити рецепти по Доступним лікам. Чого Ви так і не написали? Вже не потрібно?
Хотіла допомогти безкорисно)
ДаЗдраПерма• 30 августа в 01:14
Ответ дляСіґеле-міґеле
Сказати лікарю)
Вона дивна людина.
Хоче економити, безкоштовно брати не хоче.
І знову пише ’Як це робити’, коли я вже пояснила їй як.
Сіґеле-міґеле
• 30 августа в 09:16
Ответ дляДаЗдраПерма
Вона дивна людина.
Мені теж треба зекономити і я теж не брала до цього часу безкоштовний сертралін і вище, пояснила, чому.
І у того коментатора такі ж причини
Лорка-хлорка• 30 августа в 09:52
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ні не набрала
Набрала на симоді це інший антидепресант
Сіґеле-міґеле
• 30 августа в 16:34
Ответ дляЛорка-хлорка
Ні не набрала
А в якому ви місті живете? Я знайшла по доступних ліках сертралін канадського виробництва, але мало де є