Ну що ви, мамо!• 30 августа в 11:31
И опять работа...
Добрий день! Може в когось є досвід переходу на роботу в банк? зараз працюю в цнапі, запропонували роботу в банку(обзвонювати кредити), з.плата більша і робота дистанційна з дому, сумніваюсь, але і на теперішній роботі вже не витримую...не можу визначитися
Ну що ви, мамо!
• 30 августа в 19:40
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А какой банк? Пумб что-то сейчас прям рекламируют такую работу, как вы написали, но в отзывах пишут, что зарплата меньше
сенс банк вроде так, не слышали?
Ну що ви, мамо!
• 31 августа в 12:36
Ответ дляКрестьянинДиор
Обзванивать кредиты тоже не мед
теж думала над цим, один плюс я цих людей не бачу, є все ж питання, скоріше за все там є план по дзвінкам чи ще щось
Ну що ви, мамо!
• 31 августа в 12:37
Ответ дляМиссис Буркул
Я в банку працюю 17 років, правда в бек офісі, не контактую з клієнтами. Зважте всі за і проти. Крім зп, які є плюси. Для мене робота з дому однозначний плюс, чи є премії, бонуси, відпустка 24 дні, лікарняні? Якщо плюсів більше, пробуйте
підкажіть будь ласка, сенс банк( в минулому альфа) можливо чули, як взагалі цей банк,які в них підводні камені?