Нагайна• 30 августа в 22:04
Робота без надмірного стресу і навантаження
Дівчата, як ви думаєте, яка робота підійде жінці з невисокими амбіціями, яка любить проводити час у себе вдома або неподалік та не горить бажанням працювати аби де заради грошей?
Не проти займатися чимось, що приносить задоволення, без надмірного стресу. Бажано ще - із соціальною складовою час від часу, але не обовʼязково.
Можливо, щось легке, гнучке або творче з мінімальним навантаженням? Де не треба постійно бігати за результатом чи переживати дедлайни.
А може, ви теж маєте схожі мотиви? Де і ким працюєте?
КлавдіяЧерепиця• 30 августа в 22:14
Онли фанс например, вообще напрягаться не нужно. Только трясти нужными местами
Говорю відверто• 30 августа в 23:02
о, це прямо моє бажання ви описали. я працюю віддалено бухгалтером, але цього мало, хочу більше грошей. і от би з радістю десь так підпрацьовувала.
КАПСЛОЧНИЦА• 30 августа в 23:26
Ответ дляГоворю відверто
дуже цікаво а як ви віддалено працюете бухгалтером? там же потрібні программи 1С, кліент-банки ?
Кашпо• 31 августа в 00:00
Така робота, як ви описали - це ілюзія, такої не існує в природі. Для кожного виду діяльності потрібно задіювати і розумове навантаження, і фізичне. І, навіть займаючись творчістю, теж працювати руками, очима, постійно в напруженні. Соціальна складова - спілкування з різними людьми - це одна з найважчих робіт. А робота вдома, це, на мою думку ізоляція і деградація в 4 стінах - відсутність спілкування, не бажання доглядати за собою та моментальне набрання лишньої ваги