Астоновитесь!• 30 августа в 12:06
Мама, це нормально?
Зайшла до мами в гості, вона якраз дивилася свою улюблену блогершу на ютуб. Каже, ти диви яка вона стала жирна, це ж треба. Я не витримала і у відповідь кажу. Мам, а ти за останній рік на скільки поправилася? Вона мене послала і вигнала з квартири.
Я натуралка• 30 августа в 12:09
неприємну правду не люблять...
можна промовчати, зауваження мамі користі ні вам ні їй не принесло
Астоновитесь!
• 30 августа в 12:10
Ответ дляЯ натуралка
неприємну правду не люблять...
Вона ту блогершу постійно дивиться і вголос критикує її слова, зовнішність, як вона живе, що робить. Вже дістало просто. Та щось їсть на камеру, мама кричить ’куди ти жереш!’
пьЯНА• 30 августа в 12:11
Ответ дляАстоновитесь!
а моя меня достала своей соседкой...
Астоновитесь!
• 30 августа в 12:11
Ответ дляпьЯНА
а моя меня достала своей соседкой...
Розкажіть, теж таке?
Я натуралка• 30 августа в 12:12
Ответ дляАстоновитесь!
я розумію, чому ви не витримали. але в таких ситуаціях простіше не перейматися . нервові клітини ціліші будуть.
пьЯНА• 30 августа в 12:14
Ответ дляАстоновитесь!
Розкажіть, теж таке?
я ту соседку видела один раз в жизни - но моя мама не устает ее обсуждать! когда скажу что мне она нах не нужна - перестает - потом забывает и все по новой...старость не радость ,но это еще и люди такие из прошлого - им жизненно необходимо кого-то об...ть и обсуждать
Астоновитесь!
• 30 августа в 12:15
Ответ дляКомиссия50%
Вас просто дратує вже жити з мамою
Я окремо живу, принесла гостинці просто
Астоновитесь!
• 30 августа в 12:16
Ответ дляпьЯНА
Вашій мамі теж за 65 вже?
Астоновитесь!
• 30 августа в 12:20
Ответ дляМerida
Сидит себе человек, в своей собственной квартире, в своей выходной. Смотрит что хочет, выражает эмоции. И тут....автор🤦🏼♀️
Та вже набридло одне й те саме слухати. Не подобається тобі людина, чому ти кожне її відео дивишся. А ще прикол, коли та блогерша відео не випускає мама по третьому кругу дивиться старі. І пересказує мені в ’яскравих фарбах’
Ответ дляАстоновитесь!
Вы лезете не в ваше дело. Указывать взрослому человеку что смотреть. Вам так скучно?
Прорабатывайте терпение.
Астоновитесь!
• 30 августа в 12:30
Ответ дляМerida
Прорабатывайте терпение.
Буду намагатися
Тролю як можу• 30 августа в 12:36
Ответ дляАстоновитесь!
Критикує, але дивиться. Самостверджується так. Себе рахує значно кращою.