Додекаэдр• 31 августа в 11:36
Как вам легче економить
Результат:
вже голосів:
22 (57.89%)
Когда копите на что-то
16 (42.11%)
Когда мало денег
PORKA• 31 августа в 11:39
Когда нет денег и ничего не хочется
Я в 22 году впервые со своей зп собрала 40 тыс грн. 20 потратила на болячку и за 20 отдохнула в трускавце
Юпитерная• 31 августа в 11:40
Коли мало грошей(( бо якщо є в гаманці, все одно хочеться купити щось смачніше (дорожче), кращу доглядову косметику, краще взуття (якість коштує дорого) і тд.
Не прохожу мимо• 31 августа в 11:40
Незнаю, я ничего не могу, у меня вечный минус, сейчас минус 20тыс
А у нас макарошки• 31 августа в 11:43
Ответ дляпицунда
в магазин только со списком
Список в магазин - найнадійніша зброя проти заходів маркетологів
Бавовнятко• 31 августа в 11:44
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Без цели сложно экономить.
легко - с низким доходом
Бла бла бла• 31 августа в 11:46
Ответ дляпицунда
в магазин только со списком
Та ну. Если что-то по акции и вы знаете, что это пригодится, то почему не взять?
Юпитерная• 31 августа в 11:46
Ответ дляпицунда
в магазин только со списком
Допомагає? )) Мені ні, бо побачиш щось із того, що ще треба або по знижці, при цьому дурню не купую.
Працює список тільки в руках чоловіків - частину викреслюють з питанням ’ти це будеш їсти? ні? я точно ні. то нащо воно треба?’, а ще щось зі списку забуде купити
’Маркетологи безсильні проти дядька із списком у руці’)))
Додекаэдр
• 31 августа в 11:46
Ответ дляБавовнятко
легко - с низким доходом
Не так уж и легко,если у многих минус на кредитке
Спілий баклажан• 31 августа в 11:47
Коли мало грошей це треш. Постійно жити в цьому стані, рахувати, розподіляти, відмовляти собі. Це тисне на психіку. Інша справа робити це все, коли є мета, ти знаєш, що після цього шляху тебе чекає винагорода
Спілий баклажан• 31 августа в 11:48
Ответ дляБла бла бла
Тому що гроші зникнуть вже, а пригодиться воно через місяць, два
Блакитне небо• 31 августа в 11:48
Коли мало грошей, то немає з чого відклалати.
Ціль, так - це допомагає.
Коли ти точно розумієш, що тобі, наприклад, треба на перший взнос на квартиру ....грошей.
Тоді і народжується план з яким сценарієм економії і коли ми зможемо це собі дозволити.
Ну і нормальна зп має бути.
Коли відкладають з мізеру і не мають зимового взуття і на що купити дитині цукерки, бо відклалають на авто, це якось дико для мене.
Читала ще тут тему, що свекр не купував собі улюблений ’ Червоний мак’, бо дорого.
Після смерті найшли заначку в 40 000 баксів.
І нащо він собі у всьому відмовляв?
Ціль, так - це допомагає.
Ну і нормальна зп має бути.
І нащо він собі у всьому відмовляв?
Леннон_Жив!• 31 августа в 11:55
Ответ дляпицунда
в магазин только со списком
И толку? Если в списке одно, а по акции другое
Каркуша Клара• 31 августа в 11:57
Ответ дляЮпитерная
Помогает не ходить в магазин, а заказывать доставку. Реально много всякой ерунды я перестала покупать, в магазине попутно бросаешь в корзину- и то пригодится, и это… а в приложении спокойно собрал в корзину, пересмотрел, что-то убрал, что-то добавил
Юпитерная• 31 августа в 12:22
Ответ дляКаркуша Клара
Останнім часом замовлення роблю по інету із самовивозом, магазин під домом, по рядам вже не ходжу))