Почекуха• 31 августа в 11:56

Харчування в школі, якщо є посвідчення УБД

Дівчата,вчитель зараз написала ,що потрібно принести форму 6.
Скажіть,у вас у школах так же?Чоловік каже,що йому керівництво сказало що достатньо форми 5 і він вислав її мені,що 6 форма робиться для іншого.не можу зрозуміти це в нашій школі так чи чоловіку невірно сказали.
чаревна• 31 августа в 12:33
Ответ дляосень харашо
форма 5 теж не підтверджує статус учасника БД
Форма 5 это то, что отец ребёнка в данный момент на службе.
Місячне Сяйво• 31 августа в 12:33
Ответ дляПочекуха
Просто посвідчення вчитель сказала взагалі не проходить
Як так…
Яке місто.
Ваш вчитель, а точніше адміністрація школа, занадто багато вимагає на своїй посаді.
чаревна• 31 августа в 12:34
Ответ дляМісячне Сяйво
Яке місто.
Хорошо бы знать эти справки куда то идут дальше стен школы или это для внутреннего отчёта ( так мозгивыносить с ней)
чаревна• 31 августа в 12:35
Ответ дляМісячне Сяйво
Яке місто.
Это разных городах и школах.
осень харашо• 31 августа в 12:39
Ответ длячаревна
ну так.
але ж не статус УБД
Сегодня я не я• 31 августа в 12:39
Есть такое.Много СЗЧ...
Менее Более• 31 августа в 12:39
Моему мужу тоже кадровик форму 5 выписал для обедов в школе
Я думаю им виднее там, чем учительнице
Потужна махіна• 31 августа в 13:27
Ответ дляПочекуха
Повезло,у нас сказала саме посвідчення ні
Нехай дадут посилання на нормативной документ
Файна_зупка• 31 августа в 13:29
Ответ длячаревна
Это канитель чтобы не кормить детей месяц-два. Пока будут делать справки. Не более того.
Потужна махіна• 31 августа в 13:34
Ответ дляосень харашо
форма 6 подається для отримання статусу УБД взагалі-то
Це правда, бо в ній дійсно інформація про періоди та місця безпосередньої !!!! участі в бойових діях.
А форма 5 це про проходження військової служби, вона може бути взагалі в тилу.
Потужна махіна• 31 августа в 13:35
Ответ дляПочекуха
До отримання УБД у нас взагалі відразу сказали НІ
Ну взагалі це правильно. Є чіткий перелік пільгових категорій для харчування.
А от що затримають оформлення статуса УБД зараз, то це проблема всюди
осень харашо• 31 августа в 13:36
Ответ дляПотужна махіна
ну це взагалі-то інформація не для широкого загалу. а для військової комісії, яка на підставі рапорту військовослужбовця і форми 6 приймає рішення про надання статусу УБД
ПростоБелка• 31 августа в 14:02
Ответ дляПочекуха
Спитайте її на якій підставі.
ПростоБелка• 31 августа в 14:05
Ответ дляПочекуха
Як так..закон же один повинен бути…
У мене дитина особливо і не їсть в тій школі,але все таки вже старша школа,багато уроків,можливо стане потреба така,то чому ні..тим паче що ми на зйомі
Подивіться, які вимоги для пільгового харчування. І кажете вчителю: згідно зі статтею закону... для підтвердження підстави для пільгового харчування необхідно подати ... Ось вам... Інше законом не передбачено і є неправомірним. Давайте я напишузвернення до МОН з проханням роз´яснити дану ситуацію.
автор Почекуха • 31 августа в 14:14
Ответ длячаревна
Автор, пусть муж делает запит на форму 5 или 6 через армию плюс.
А курице той, которая требует скажите в процессе.
5 йому вже зробили
6 прийдеться чекати
автор Почекуха • 31 августа в 14:15
Ответ дляМенее Более
Я думаю им виднее там, чем учительнице
Так,але школа каже що 5 ні і все тут.
автор Почекуха • 31 августа в 14:17
Ответ дляПотужна махіна
І от навіщо в школі інформація де саме були бойові дії і скільки
Навіть не знаю…
Allein74999• 31 августа в 14:32
Добрий день, шановні батьки.
Харчувати будемо тільки учнів пільгових категорій, якщо вони на перекличку принесуть
заяву на безкоштовне харчування,
копію свідоцтва про народження, копію документа , який засвідчує пільгу (малозабезпечені, УБД, багатодітні, інваліди). Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення у кого є пільги і чи будуть документи.
Вот то, что прислали нам. Потом правда написали, что в этом году кормить будут всех. Днепр
осень харашо• 31 августа в 14:41
Ответ дляПочекуха
Навіть не знаю…
ані форма 5, ані форма 6 не дають право на пільги