Кукусик• 31 августа в 12:07

Найважливіші люди

Скільки у мене було друзів за все життя, але було двоє у підлітковому віці, і я досі весь час про них думаю, в соцмережах за ними спостерігаю, хоча вже давно з ними не спілкуюся. Таке відчуття, що саме вони мене сформували як особистість, вони для мене найважливіші. Яи є у вас щось подібне чи це вже психіатрія?
сладкий_ноябрь• 31 августа в 12:08
Це якесь маніакальне переслідування.
Любительница• 31 августа в 12:09
Є «кризисні» періоди життя) підлітковий- один з них. Тому так, ви формувались на той момент, а вони впливали на вас.
Блондинка в Законе• 31 августа в 12:12
Вони дійсно могли на вас повпливати найбільше, це норм. Але вважати їх найважливішими у житті - не норм.
ХтоЯкщоНеЯ• 31 августа в 12:17
Психіатрія) невже нічого хорошого за життя не трапилось, що ви так прив´язані до минулого?
ЛюблюДевчонок• 31 августа в 12:52
Сформувати як особистість вони вас цілком могли. Але не норм стежити і весь час про них думати, це вже на психічний розлад схоже.
Спробуйте ’закрити гештальт’ - один раз їм написати, згадати минулі часи і подякувати. А далі живіть теперішнім.
Бабця в мештах• 31 августа в 14:14
Я людей легко приймаю в життя і легко відпускаю. Всі люди однакові. Люди як людини, не прив´язуючи ні до чужих, ні до близьких взагалі ніколи