Маю рацію• 31 августа в 17:43

Ваш чоловік купляє продукти?

Чи Ви цим займаєтесь? В нас в сім´ї я замовляю доставку
Бегущаяпо• 31 августа в 18:13
Я люблю сам процес. Най бабки дає, я куплю. А не дає-пишу список іди і купи
пицунда• 31 августа в 18:14
да у меня все покупает по списку
Перловая Кашка• 31 августа в 18:15
Ходим вместе. Может и сам купить но тогда надо написать четкий список.
Мочалкин блюз• 31 августа в 18:15
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні, цим завжди займаюсь я. Він купує лише для себе, ну якщо йому щось захочеться. Коли заходить в магазин, навіть ніколи не дзвонить з питанням що купити. От наприклад вдома немає молока, чи масла, він в магазині, купить собі щось і все. А мені потім доводиться самій виходити і купувати все необхідне.
Дуже шкода що у вас такі відносини. Він наче не чує вас.
ГугелП@лАмался• 31 августа в 18:17
Ответ дляМочалкин блюз
Він не хоче мене чути. Я так вже майже 18 років живу.
Доктор Хаос• 31 августа в 18:19
Купуємо по черзі - цей тиждень я купую продукти, наступного - він. Надсилаємо один одному списки, що потрібно купити
Престидижитатор• 31 августа в 18:21
Раніше купувала я, або разом, або доставки.
З появою дитини купує продукти тільки чоловік. Ми можемо з донькою за смаколиками зайти ,в найближчі магазини в нашому ЖК 😄 Але чоловік краще мене вже розбирається в закупах. Купує багато чого по акції і тд.
Якби на мене цей обовʼязок випав, то замовляли би доставку. Люблю онлайн шопінг 😅
Свекруня• 31 августа в 18:36
Продукты покупает муж. Хлеба могу раз в несколько месяцев
ЦібаФу• 31 августа в 18:36
Ответ дляГугелП@лАмался
Надеюсь, у него доход 15+К в месяц и член 21см.
Парасюха• 31 августа в 18:47
Обычно в субботу вместе покупаем на неделю, в будни посылаю дочь (16 лет), если что-то неожиданно закончилось, или я хожу если хочется чего-то вкусного, но не знаю чего))
Кучерявочка• 31 августа в 18:48
Нет, потому что работает дольше чем я. Да и если пойдет в магазин, даже со списком,скупит много ненужного.
Так что пру я сумки. Вот сейчас смотрю сумки кравчучка, пора уже
Я_не_аноним_100%• 31 августа в 21:48
Так.
Навчила.
мимАпроходила• 02 сентября в 01:11
До дитини ходили разом. Зараз здебільше чоловік купує або ж разом. Він гарно розбирається в продуктах , цінах, акціях. Косметику і хімію я купую через доставку. Не люблю таскать щось в руках.